Michael Buble "išdūrė" prodiuserį, pareiškęs, kad sekančiame albume dainuos apie kiaušinius

2011-aisiais išleistas Michael Buble kalėdinis albumas "Christmas" buvo toks sėkmingas, kad nuo to laiko kiekvienais metais prieš didžiąsias šventes vis dominuoja topuose. Tad dabar dainininkas nusprendė, kad reiktų įrašyti Velykoms skirtą albumą, kuriame dainuos apie kiaušinius.

Lankydamasis britų radijo stoties "BBC Radio 1" rytinėje laidoje, Michaelas paskambino bičiuliui, prodiuseriui Davidui iš "Universal" ir pateikė intriguojantį pasiūlymą.

"Norėjau kai ko tavęs paprašyti. Turbūt manysi, kad išprotėjau, bet... Žinau, kad esi iš "Universal" ir paprastai nedirbi su tais, kurie priklauso kitoms įrašų kompanijoms. Bet turiu gerą idėją ir manau, kad galėtum tapti mano albumo prodiuseriu. Tai bus velykinių dainų albumas," atskleidė Michaelas.

Prodiuseris nustebo ir pasiteiravo, kokios dainos galėtų būti tame albume.

"Davidai, jei įrašinėtum velykines dainas, ką pasirinktum? Juk galima įrašyti tiek daug dainų apie kiaušinius... Pvz, "Humpty Dumpty". Ką manai apie "They call it mellow yellow quite rightly"? Tai galėtų būti daina apie kiaušinius. Arba "Put your eggs on my shoulder"."

Tačiau, pasirodo, Michaelas tik "išdūrinėjo" savo bičiulį. Kai jis prisipažino pajuokavęs, prodiuseris lengviau atsiduso ir prisipažino pamanęs, kad Michaelas turbūt padaugino.

"Pamaniau, kad rytais tau nederėtų gerti," nusijuokė Davidas.

38-ių Michaelas Buble, kuris su savo žmona Luisana augina trijų mėnesių sūnų Noah, yra pagarsėjęs savo humoro jausmu ir draugiškumu. Rytinės laidos didžėjaus Nick Grimshaw paklaustas, kokių garsenybių telefono numerius turi savo mobiliajame, Kanados dainininkas šiek tiek sutriko.

"Leiskite, pasižiūrėsiu... Iš tiesų tai pažįstu nelabai daug įžymių žmonių. Bendrauju su netipiškomis garsenybėmis - pavyzdžiui, mergina, kuri įgarsina Bartą Simpsoną".

Michaelo Buble populiarusis šventinis albumas "Christmas" - grotuve:   

Facebook comments