Michael'o Jackson'o gastrolės - 500 milijonų dolerių postūmis Londono ekonomikai

50 Michael‘o Jackson‘o koncertų Londono „O2“ arenoje vietos ekonomikai suteiks 500 milijonų dolerių postūmį, teigia jų organizatorius „AEG Live“.

Kompanijos vadovas Randy Phillips‘as taip pat paneigė kalbas apie tai, kad Jackson‘as koncertuoti sutiko dėl itin prastos savo finansinės būklės.

Pirmieji 30 Jackson‘o koncertų prasidės liepos 8-ąją dieną ir tęsis iki rugsėjo pabaigos. Į britų salas atlikėjas sugrįš kartu su naujaisiais metais ir atliks dar 20 pasirodymų.

Bilietai į visus koncertus jau yra išpirkti ir dabar sukasi tik perpardavinėtojų rankose, kur jų kainos siekia tūkstančius svarų.

Phillips‘as, kuris yra atsakingas už pop karaliaus sugrįžimą į sceną, teigė, jog jo kompanija „AEG Live“ imdamasi Michael‘o gastrolių stipriai rizikavo.

„Mes tai darėme ne dėl pinigų. Veikdami su Michael‘u stipriai rizikavome. Neatsižvelgiant net į bilietus, vietinė ekonomika gaus 500 milijonų dolerių postūmį,“ aiškino jis „The Telegraph“ žurnalistams.

Teigiama, kad už pasirodymus britų salose Jackson‘as uždirbs nuo 50 iki 100 milijonų svarų, o jei paskelbtų apie pasaulines gastroles, skaičius galėtų pasiekti ir 500 milijonų.

Visgi, Phillips‘as paneigė tai, kad pinigai yra pagrindinė Jackson‘o sugrįžimo priežastis, o kalbos apie dainininko finansinį žlugimą yra perdėtos.

„Jie Michael‘o finansus piešia kur kas prasčiau nei yra iš tikrųjų,“ sakė jis.

„Aš jo paklausiau tiesiai šviesiai – kodėl ryžaisi gastrolės? Ar tai dėl pinigų? Jis atsakė: na žinai, mano vaikai jau pakankamai suaugę ir gali pasižiūrėti mano šou.“

50-metis Jackson‘as nebuvo atlikęs pilno koncerto nuo 2005-ųjų, o pilnų gastrolių nerengė nuo 1997-ųjų, kuomet baigėsi jo turas „HIStory“.


   

Facebook comments