Michael'o Jackson'o pagerbimo koncertas - be jo sesers Janet

Janet Jackson atskleidė, jog nepasirodys planuojamame jos brolio M. Jackson‘o pagerbimo koncerte, nes spalį numatytas renginys sutampa su legendinį dainininką gydžiusio daktaro, kaltinamo jo nužudymu, teismo procesu.

Daktaro Conrad‘o Murray teismas, kuriame jis kaltinamas velioniam dainininkui skyrus mirtiną dozę nuskausminamųjų vaistų, prasideda rugsėjo 27-ąją dieną. Pagerbimo renginys Kardifo „Millennium“ stadione numatomas spalio 8-ąją dieną.

Janet Jackson sakė: „Dėl teismo man sudalyvauti šiame brolio pagerbimo renginyje nepavyks.“

Beyonce patvirtino dalyvausianti Michael‘o Jackson‘o pagerbimo koncerte Kardife, tačiau tai vyks satelito pagalba.

Kaip teigia organizatoriai, dainininkė atliks vieną iš „Jackson 5“ repertuaro kūrinių. Kol kas neatskleidžiama, ar transliacijos metu ji dainuos gyvai, ar tai bus vaizdo įrašas.

Hito „Run The World“ atlikėjos pranešime teigiama: „Unikalus, niekada iki šiol nematytas Beyonce pasirodymas, kurio metu ji atliks mėgstamiausią „Jackson 5“ dainą, bus parodytas koncerto metu. Visą gyvenimą buvusi Michael‘o gerbėja Beyonce labai norėjo dalyvauti ir šiame projekte. Dėl tvarkaraščio įtemptumo, ji negali pati jame dalyvauti, tačiau pasirūpins, kad renginys neapsieitų be jos pasirodymo.“

Beje, prieš kelias dienas Beyonce paskelbė besilaukianti pirmojo savo vaiko.

Ji prisijungs prie Christinos Aguileros, Leonos Lewis, „JLS“, Cee Lo Green‘o, Smokey Robinson‘o ir Craig‘o David‘o, kurie visi rengs pasirodymus pagerbimo koncerte.

Iš dalyvauti sutikusių grupių sąrašo buvo pašalintas kolektyvas „Kiss“ – tai lėmė dainininko gerbėjų ir jo paveldo valdytojų spaudimas.


   

Facebook comments