Mįslinga žinute Adele užsiminė apie šiemet išleidžiamą naują albumą

Šiandien (gegužės 5 d.) švenčianti 26-ąjį gimtadienį Adele savo "Twitter" paskyroje paliko mįslingą žinutę. Kaip manoma, joje užšifruotas pranešimas apie šiemet išleidžiamą naują jos albumą, kuris vadinsis "25".

Adele publikavo savo nuotrauką ir prie jos prirašė trumpą komentarą:

"Atia, atia, 25... Vėliau šiemet dar pasimatysim x".

Dauguma mano, kad skaičius "25" sufleruoja apie naują albumą, kuris bus išleistas dar šiais metais. Na, nebent Adele sugeba keliauti laiku ir sugrįš į praeitį?

Kaip daugelis žino, Adele mėgsta pavadinti albumus skaičiais, o tiksliau - amžiaus metais, kokių ji buvo, kurdama albumus. Dainininkė jau išleido diskus "19" ir "21", tad jei tikrai ji jau sukūrė dainas savo naujajam albumui - labai galimas daiktas, kad jis vadinsis "25".

Albume turėtų būti ir bent viena bendra daina su legendiniu Philu Collinsu. Žinios apie tai pasklido dar praeitų metų pabaigoje, kai apie Collinso ketinimus sugrįžti į sceną išgirdusi Adele susisiekė su juo ir išreiškė norą įrašyti duetą. Kiek žinoma, Ph. Collinsas sutiko. Abu dainininkai už savo filmuose panaudotus kūrinius yra laimėję po "Oskarą".

Ar tikrai jau šiemet sulauksim naujo Adelės albumo - parodys laikas, o gerbėjai jau nekantraudami laukia tolesnių užuominų.   

Facebook comments