Missy Elliott praeityje turėjo rimtų problemų dėl viršsvorio

Missy Elliott atsakė į savo kai kurių gerbėjų pareiškimus, kuriuose buvo teigiama, kad savo klipe "Pass That Dutch" ji pasijuokė iš viršsvorį turinčių žmonių. Vaizdo klipo turinys įžeidė dalį Missy Elliott apkūnesnių gerbėjų, kurie apkaltino atlikėją atsisakius jų po to, kai jai pačiai pavyko sulieknėti.

"Aš visdar atstovauju tiek suaugusiems, tiek vaikams su viršsvoriu, bet turiu skaudžią patirtį dėl buvusio savo svorio," Missy rašė straipsnyje, publikuojamame atlikėjos oficialioje svetainėje. Elliott paaiškino, kad praeityje ji buvo atsigulusi į ligoninę dėl padidėjusio kraujospūdžio, ir kad anksčiau ji turėjo rimtų sveikatos problemų dėl viršsvorio. "Aš esu vienintelis vaikas šeimoje ir savo motinai esu viskas, ką ji turi. Myliu tiek save, tiek tuos žmones, kurių galiu ir nebematyti, jai nesirūpinsiu savo sveikata. Viršsvoris buvo mano didžiausia sveikatos problema, todėl buvau priversta numesti nemažai kilogramų. Prisiminkit Big Pun ir Luther Vandross. Nenoriu baigti savo gyvenimo, kaip jie."

Elliott pridūrė, kad savo vaizdo klipe "Pass That Dutch" ji norėjo tik pasakyti, kad stambesnės moterys turėtų vilkėti atitinkamus drabužius. "Aš pati visada buvau per daug didelė mergina," tęsė Elliott. "Visada buvau įsitikinusi, kad neprivalau keisti išvaizdos ir savo kūno formų tam, kad tapčiau gražesnė ir kažko pasiekčiau...jei jūs esate supykę ant manęs, bet vis dar mane mylite, turėtumėte man padėti pasveikti."


   

Facebook comments