M.Jackson'o byloje - gynybos žodis

Michael‘o Jackson‘o advokatai praėjusį ketvirtadienį pradėjo žvaigždės gynimo procesą liudininkai iškviesdami 23-ejų Brett‘ą Barnes‘ą ir 22-ejų Wade‘ą Robson‘ą.

Abu jie pripažino, kad 10-ajame dešimtmetyje reguliariai lankydavosi pas poną Jackson‘ą ir dažnai su juo dalindavosi viena lova, būdami dar berniukais, tačiau jie paneigė tikinimas ir kaltinimus, kad jie neva buvo seksualiai išnaudojami.

Gynybai vadovaujantys advokatai vėlesnėje bylos stadijoje, tikimasi, pakvies ir garsius žvaigždės draugus, tarp kurių buvęs aktorius Macaulay Culkin‘as, aktorė Elizabeth Taylor, dainininkė Diana Ross bei krepšinio žvaigždė Kobe Bryant‘as.

24-erių Culkin‘as, išgarsėjęs vaidmeniu filme „Vienas Namuose“ („Home Alone“), dar kartą paneigė teiginius, kad M. Jackson‘as jį glamonėdavo, kai šis lankydavosi garsiojoje dainininko „Neverland“ rančoje daugiau nei prieš dešimtį metų.

Ketvirtadienio teismo posėdyje, vykusiame Santa Marijoje (Kalifornija), iš Australijos kilęs ponas Barnes‘as pasakojo prisiekusiesiems, kad su Jackson‘u susipažino būdamas vos penkerių metų, kai superžvaigždė koncertavo jo gimtojoje šalyje. Jis teigė, kad liūdnai pagarsėjusioje rančoje jis lankėsi bent 10 kartų ir miegojo kartu su dainininku.

Jis taip pat pareiškė prisiekusiesiems, kad pyksta ant tų liudininkų, kurie savo parodymuose tikina matę, kaip Jackson‘as nederamai jį liečia. „Tai netiesa ir jie taip juodina mano vardą. Aš tikrai nesu tuo patenkintas,“ sakė jis.


   

Facebook comments