"Mokinukių" nuotykiai didmiesčiuose

Hitais “Pažadai” bei “Bye bye” sparčiai išpopuliarėjusios „Mokinukės“ praėjusį savaitgalį koncertavo dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir abiejuose merginų pasirodymai neapsiėjo be nuotykių.

Kaune jas pasitiko didžiulė žiūrovų minia.

Kai „Mokinukės“ ėmė dainuoti radijo stočių topuose įsitvirtinusią “Bye bye”, savo balsų jos praktiškai negirdėjo – juos nustelbė atmintinai šią dainą išmokusi publika.

Keli prie scenos buvę vaikai pokštaudami metė į sceną trintuką ir obuolio graužtuką – pastarasis pataikė Kristinai į koją.

Tačiau „Mokinukės“ tikino, jog tai jų neišgąsdino - vis dėlto juk ne buteliai buvo laidomi į sceną.

“Tiesa, po mūsų turėjusios koncertuoti grupės „Biplan“ vokalistas Maksas (prieš kelis mėnesius nukentėjęs nuo į sceną sviesto ir į jį pataikiusio degtinės butelio – “Bombonešio” pastaba) buvo kiek sunerimęs: “Ką, vėl į sceną daiktus mėto?”, - pasakojo „Mokinukės“.

Kitą dieną Marijampolės merginų jau laukė koncertas Vilniuje.

„Mokinukėms“ labiausiai įsiminė ne koncertas sostinėje, o čia gyvenantys jų gerbėjai – penketas vaikinukų po grupės pasirodymo motoroleriais lydėjo „Mokinukių“ autobusą per visą miestą ir grupės vadybininkės išmeldė, kad leistų penkias minutes pabendrauti su merginomis.

“Jie pažadėjo, kad per kitą “Nacionalinės muzikos lygos” (NML) kovą į televizijos studiją atsives dar daugiau savo bičiulių ir mus karštai palaikys”, - malonia pažintimi džiaugėsi savo debiutinį albumą jau baigiančios įrašyti marijampolietės.

O štai gimtajame mieste „Mokinukės“ jau tapo kultu – merginoms savose mokyklose kartais būna sunku prasibrauti pro gerbėjus – dar nepasibaigus pamokoms, prie klasių, kuriose mokosi viena ar kita „Mokinukių“ dainininkė, jau būriuojasi būreliai fotoaparatais “ginkluoti” ir įsiamžinti su savo numylėtinėmis trokštantys fanai.


   

Facebook comments