MTV eteryje - trečiasis „Lagūnos aistrų“ sezonas

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, itin didžiulio žiūrovų palankumo bei gausos sulaukusi realybės drama „Lagūnos aistros“ žengia į trečiuosius savo gyvavimo metus, todėl nuo Vasario 24d. MTV pradeda trečiąjį ir kol kas paskutinį „Lagūnos paplūdimio“ sezoną.

„Antrasis „Lagūnos paplūdimio“ sezonas – „Holivudo aistros“, kurį pamatė ir „MTV Lietuva“ žiūrovai, buvo tarsi pirmojo tęsinys. Ir jis šioje istorijoje padėjo tašką be jokių perkeltinių prasmių.

Trečiajame sezone serialo herojai viską pradeda iš naujo – grupė jaunuolių vienas kitą pirmąkart pamatys, įsimylės po kelis kartus, užmegs skyrybas, pasidalins turimais meilės trikampiais ir kitomis geometrinėmis bei trigonometrinėmis figūromis, taip pat galės paspausti arba išsukti rankas ir populiariausių praėjusių sezonų dalyviams.

„Trečiajame realybės dramos „Lagūnos aistros“ sezone daug dėmesio bus skirta su mokykla susijusioms jaunuolių istorijoms. Pavyzdžiui, balsavimo teisės dar neturinti mergina sutinka tokio paties amžiaus vaikiną ir vienas kitą pamilsta iš pirmo karto. Po to merginai kyla klausimas, kiek ji pajėgi šią meilę išlaikyti. Arba. Ar ilgalaikė draugystė gali pavirsti kuo nors kitu, bet ne vedybomis? Be to, šiame „Lagūnos paplūdimio“ sezone žiūrovai išvys ir išgirs, kaip jaunieji amerikiečiai mokykliniu roko ketins užkariauti šiek tiek visatos“, - sakė Programų ir produkcijos vadovas Andrius Serva.

Tad sveiki ir vėl sugrįžę į Lagūnos paplūdimį. Jame - „Lagūnos aistros“ šeštadieniais 18 valandą.


   

Facebook comments