„Muse“ bosistas po traumos grįžo į grupės gretas

Grupės „Muse“ bosistas Chris‘as Wolstenholme‘as vėl sugrįžo ir groja savo instrumentu.

Chris‘as gastrolių „Curiosa“ po Jungtines Amerikos valstijas metu susilaužė riešą ir privertė grupę skubiai prašyti kito Didžiosios Britanijos kolektyvo, „The Streets“ nario Morgan‘o Nicholls‘o, kad šis jį pakeistų.

Visgi, vakar grupė išskrido į Australiją, ir kol Morgan‘as vis dar darbuojasi ant scenos, Chris‘as galės ramiai grįžti į vėžias.

Matt‘as Bellamy teigė: „Chris‘as iš tikrųjų šiuo metu jau jaučiasi gerai. Jis po truputį prisitaiko, rasdamas vietos ant scenos ir jau sugrojo keletą dainų pasirodyme Austrijoje praėjusį savaitgalį. Morgan‘as su mumis keliauja į Australija, tačiau Chris‘as jau turėtų galutinai perimti iš jo vadeles.“

Matt‘as taip pat pasakojo apie tai, kad pastarieji skausmingi grupės metai suteikė jam visai naują perspektyvą. „Mane tai privertė pajusti, kad viskas ką mes pasiekėme, yra verta tos kovos, nors anksčiau to gal nepastebėjau. Kartais tu atsižvelgdamas į tai, kad viskas sekasi gerai ir visi sveiki, būni ramus, tačiau staiga keli dalykai atsitinka ir tai priverčia tave suprasti, kad kai tu esi, tu turi išnaudoti viską ir pasiekti viską, ką gali.“

Metai grupei buvo triumfo ir tragedijos mišinys. Kaip ir Chris‘o trauma, daug skausmo grupei suteikė incidentas, kai po „Muse“ pasirodymo „Glastonbury“ festivalyje organizmo išsekimą patyrė ir mirė grupės būgnininko Dominic‘o Howard‘o tėvas.

Naująjį savo singlą „Butterflies and Hurricanes“ rokeriai išleisti ketina rugsėjo 20-ąją dieną.


   

Facebook comments