„Music.lt“ LT Top 30: balandžio antros savaitės viršūnėje debiutuoja „Šventinio bankucheno“ daina „Lietuvos istorijos repas“

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Lietuviškų dainų Top-30-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2016 m. balandžio antroje savaitėje sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

Į „Music.lt LT-TOP-30 viršūnę įsiveržia debiutuojantis „Šventinio bankucheno“ kūrinys „Lietuvos istorijos repas“, už savo nugaros palikdamas Aistę Smilgevičiūtę ir jos dainą „Meilės duetas“ (4 savaitė, aukščiausia vieta – 2) bei Aistę Pilvelytę su daina „You Bet“ (4 savaitė, aukščiausia vieta – 1).

Balandžio antrąją savaitę „Music.lt“ LT-TOP-30-uke nemažai palaikymo susilaukė debiutuojantis UraganiuS ir jo kūrinys „Strazdas“, užimta 5-oji vieta. Panašaus palaikymo sulaukė Soliaris ir jo naujausias kūrinys „Laukiu vėjo – 10 pozicija, o „Sielos ūsai“ su daina „Jūra“ debiutuoja 12 pozicijoje. Vidas Bareikis su daina „Žmogus – Niekas“ (4 savaitė, aukščiausia vieta – 7) 21 laipteliu aukštyn pakyla į 15-ąją vietą, o Monika Linkytė su daina „Krentu Žemyn“ (7 savaitė, aukščiausia vieta – 7) krenta 16 laiptelių žemyn į 24-ąją poziciją. Grupė „SOLO ansamblis“ ir jų nauja daina „Malda“ debiutuoja 18-oje, o Meandi kūrinys „Ultron“ – 19 pozicijoje.

Šį kartą prie iškritimo iš „Music.lt“ LT TOP-30 ribos atsidūrė Petunija su kūriniu „Tomorrow“ (3 savaitės tope, aukščiausia vieta – 8), „Wolfsome“ su daina „9-5“ (4 savaitės, aukščiausia vieta – 8), Stano – „Ką čia slėpti – Aš tave myliu“ (4 savaitės, aukščiausia vieta – 8), pop merginos „Man-go“ – „Gal per ilgai“ (8 savaitės, aukščiausia vieta – 6), Yga– „Mergaitė“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 13), Karolis Rupkus – „Soldier Never Cries“ (4 savaitės, aukščiausia vieta – 18), Catrinah – „Be Free“ (5 savaitės, aukščiausia vieta – 6). Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ LT Top-30 – atiduodami savo balsą.

Kitą savaitę į LT-TOP-30 bandys patekti nauji kūriniai: greitu metu solinį albumą išleisianti Erica Jennings su daina „Hanging By A Thread“, grupė „Proper Heat su kūriniu „I Can See You“, reperis Omerta su nauju savo darbu „Mes“, Maio & Darrel Story duetas – „Ar Atsimeni?“, „Condor Avenue“ – „Madness“ ir Girmantė Vaitkutė su daina „Back In Time“, kurią atliko kartu su Kenny Wesley.

   

Facebook comments