„Music.lt“ LT Top 30: Pirmasis trejetukas su Sauliumi Prūsaičiu, Andriumi Pojaviu ir grupe „Ūkanose“

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Lietuviškų dainų Top-30-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2016 m. spalio antroje savaitėje sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

„Music.lt“ LT-TOP-30-uko soste ir toliau laikosi Saulius Prūsaitis su daina „Norim šokti“ (6 savaitės tope). Antroje vietoje taip pat išlieka Andrius Pojavis su daina „Air Of The Place“ (5 savaitės tope, aukščiausia vieta – 1). Trečia vieta taip pat be pasikeitimų – grupė „Ūkanose“ su daina „Gintariniai Kariai“ (6 savaitės tope, aukščiausia pasiekta vieta – 1).

Kaip sekėsi kitiems kūriniams „Music.lt“ LT-TOP-30-uke? GeraiGerai su kūriniu „IšKosmoso“ (11 savaitė, aukščiausia vieta – 3) devyniais laipteliai pakyla aukštyn į 7-ąją poziciją. Grupė „Monkey Tank“ ir jų įrašas „Dywilah“ debiutuoja 10-oje vietoje, panašiai sekėsi ir duetui „Rapeseed“ ir jų kūriniui „Normalus Gyvenimas“ – debiutas 12-oje vietoje. Dangė ir jos daina „Leisk Nepaleist“ (3 savaitės, aukščiausia vieta – 19) net 12 laiptelių pakyla aukštyn į 19-ąją poziciją. Stano ir jo darbas „Mokytojas mokosi“ (su Kivi) pirmąją savaitę pasiekia 26-ąją poziciją. Ten Walls ir jo kūrinys „Arahas“ (aukščiausia pasiekta vieta – 2) atsisveikina su topu jame išbuvęs jau 12 savaičių – finišas 27-oje pozicijoje.

Šį kartą mažiausiai palaikymo sulaukė kūriniai, kurie taip pat pretenduoja iškristi iš „Music.lt“ LT-TOP-30-uko: Evelina Young su kūriniu „I‘ll Be There“ (3 savaitės tope, aukščiausia vieta – 12), „8 Kambarys“ – „Viskas Mūsų“ (6 savaitės, aukščiausia vieta – 1), Donny Montell – „Aš Visada Būsiu Tavo“ (7 savaitės, aukščiausia vieta – 17), Mad Money – „Drugio Efektas“ (8 savaitės, aukščiausia vieta – 10) ir „Black Water“ – „Saddest Day“ (11 savaičių, aukščiausia vieta – 6). Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ LT-TOP-30 – atiduodami savo balsą.

Spalio trečiąją savaitę į LT-TOP-30 bandys patekti nauji kūriniai: Saulius Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius – „Vaikas iš didelės raidės“, „D‘Mask“ – „Moteris Depresija“, Daddy Was A Milkman – „Sleepwalker (su Justinas Jarutis)“, „Freaks On Floor“ – „Star“ ir Karpiz – „Pavyzdingas Pilietis“.

   

Facebook comments