"Music.lt Top 40": "G&G Sindikatas" neužleidžia lyderių pozicijos

Po gana ilgos pertraukos į pirmą vietą grįžę G&G Sindikato vyrukai antrą savaitę iš eilės užtikrintai pirmauja "Music.lt" top 40-uke. Jų daina "Rytojui Reikia Nedaug..." surinko šiek tiek mažiau balsų, nei prieš savaitę, tačiau ji vis dar turi ryškią persvarą prieš artimiausius varžovus. Nuo 6-ąją savaitę pirmaujančios lietuvių repo grupės 14 balsų atsiliko JAV rokeriai Maroon 5, kurių daina "This Love" 2-oje vietoje liko antrą savaitę iš eilės. Per pirmąsias dvi savaites puikiai savo pozicijas pasigerino naujasis Linkin Park hitas "Breaking The Habit", kuris, praėjusią savaitę pakilęs iš 7-os į 6-ą vietą, dabar kylą į top 3-uką. Dar du laipteliai aukštyn ir "Breaking The Habit" taps trečiuoju Nr. 1 Linkin Park hitu "Music.lt" top 40-uke. Savo tikslą jau pasiekusi Britney Spears daina "Everytime" dabar krenta iš 3-ios į 4-ą vietą ir prisiduria 12-ą buvimo top 10-uke savaitę. Šiek tiek mažiau tarp 10-ies lyderių išsilaikiusi Evanescence daina "Everybody's Fool" šį kartą nejuda iš vietos ir antrą savaitę iš eilės laikosi aukščiausioje savo pozicijoje - 5-oje vietoje. Tuo tarpu visiškai priešingai elgiasi senasis Linkin Park hitas "Numb", pašokęs iš 13-os į 6-ą vietą ir taip sugrįžęs į galbūt jau paskutinę kovą dėl aukštesnių vietų. Iš visų top 10-uko dainų labiausiai nepasisekė "Wild Dances", nukritusiai trimis laipteliais žemyn. Tačiau dainos atlikėja Ruslana gali džiaugtis pasiekusi "Music.lt" tope beveik viską, kas įmanoma: debiutavo pirmoje vietoje, ten išbuvo 3 savaites ir sumušė surinktų balsų rekordą. Tokio populiarumo lygio nepasiekęs Eamon'o hitas "Fuck It (I Don't Want You Back)" pakilo iš 10-os į 8-ą vietą ir išsilaikė top 10-uke penktą savaitę. Prieš savaitę sėkmingai debiutavęs Korn naujas kūrinys "Everything I've Known" nepasistūmėjo nei aukštyn, nei žemyn ir liko toje pačioje 9-oje vietoje. 10-oje atsidūręs Linkin Park hitas "From The Inside", pakildamas iš 11-os vietos leido grupei pasiekti dar vieną rekordą. Iki šiol nėra taip buvę, kad tos pačios grupės ar atlikėjo visos trys dainos vienu metu būtų aukščiausiame top 10-uke. Turime analogišką situaciją tai, kuri susiklostė Amerikoje, kai trys Usher'io dainos vienu metu pakilo į "Billboard'o" top 10-uką.

Aukščiausios savaitės naujienos titulą šį kartą gavo pirmą kartą į "Music.lt" topą patenkanti grupė Aventura, su savo lotyniškuoju R&B variantu atkreipę ne tik JAV, bet ir Europos publikos dėmesį. Jų daina "Cuando Volveras" debiutavo ant 12-o laiptelio ir tik per plauką nepateko iš karto į top 10-uką. Tačiau, kas dabar ryžtųsi spėti, kur ši daina atsidurs savaitės pabaigoje? Kol Aventura keliai nenuspėjami, galbūt Skamp nėra tokia didelė mįslė. Ši grupė dalinasi aukščiausios savaitės naujienos titulą su Aventura, nes pastarosios grupės aukštesnę vietą lėmė tik abėcėlinis pranašumas. Naujoji Skamp'ų daina gana sėkmingai debiutavo ir "M-1" tope, o gera pradžia, kaip žinome - pusė darbo. Iki šiol Skamp'ai savo apsilankymu buvo pagerbę "Music.lt" top 40-uką du kartus. Pirmiausia jie pabandė laimę su "Thank God It's Friday", tačiau bandymas buvo nesėkmingas - 32-oji vieta. Po to sekė daug sėkmingesnis mėginimas su daina "Calling After Me", pasiekusia 4-ą vietą ir gana ilgai išsilaikiusia top 40-uke. Jei trečias bandymas iš tiesų nemeluotų, Skamp su nauja daina "Na Na Na" galėtų pretenduoti į aukščiausias topo pozicijas. Vargu, ar dėl tų pačių pozicijų kovos ir trečioji savaitės naujiena - Vokietijos rokerių Rammstein naujas kūrinys "Mein Teil", debiutavęs 25-oje vietoje. Pagal nusistovėjusias tendencijas, roko gerbėjai labiau linkę atiduoti balsus amerikiečių grupėms, nes iki šiol tokia grupė kaip Oomph! "Music.lt" top 40-uke daug nepasiekė. Tačiau Rammstein yra kur kas galingesnis užtaisas, galbūt jam pavyks pralaužti ledus. Viską parodys ateitis, taip pat, kaip ir Natasha Thomas atveju. Nei Rammstein, nei Thomas iki šiol nė karto nesilankė "Music.lt" tope, taigi, turime galimybę stebėti savotišką krikštą. Natasha Thomas daina "Save Your Kisses For Me" kaip naujiena atsidūrė 36-oje vetoje, bet pirmąsias išvadas galima bus daryti tik savaitės gale.

Evanescence yra viena tų elitinių grupių "Music.lt" top 40-uke, todėl nenuostabu, kad net ir apie 30 savaičių tope besilaikantis hitas "My Immortal" dar sugeba priminti apie save staigiu šuoliu aukštyn. Minėtoji daina patyrė balsų antplūdį ir pakilo iš 43-ios į 24-ą vietą, įvykdydama didžiausią savaitės šuolį. Kaip visada, jei vienam labai sekasi, kitam velniškai nepasiseka. Šį kartą nelaimėliais tapo D12 ir buvęs Nr. 2 hitas "My Band", nukritęs iš 14-os į 35-ą vietą. Savaitės pabaigoje dar galima tikėtis šią dainą pamatyti šiek tiek aukštesnėje pozicijoje, nes paprastai po tokių staigių kritimų vyksta trumpalaikis grįžimas į geresnes vietas. Ar D12 "My Band" bus išmitis, ar ne, priklausys nuo jūsų balsų.

Šios savaitės naujienos, siūlomos į Music.lt Top 40:

Dėl šio kūrinio, praėjusią savaitę debiutavusio ant aukščiausio Didžiosios Britanijos topo laiptelio, buvo kilę diskusijų, mat vienas nežinomas daininikas apkaltino "The Streets" nukopijavus seniai jo paties išleistą dainą. Visgi, tai jos populiarumui nepakenkė ir nuo šios savaitės ji bandys prasimušti tarp geriausių "Music.lt" kūrinių. Pažymėtina tai, kad "Dry Your Eyes" yra pirmoji Mike'o Skinner'io, pasislėpusio po "The Streets" pseodonimu, baladė.

Pastaraisiais metais naujos repo žvaigždės dygsta kaip grybai po lietaus, ypač daug veidų kyla iš JAV pietinio regiono. Būtent ten, o tiksliau St. Louis'e, iš kur yra kilęs Nelly, užaugo ir J-Kwon - jaunas, vos 18-os metų ribą perkopęs reperis, per akimirką išgarsėjęs visoje šalyje, po to ir pasaulyje. "Tipsy" yra vienas tų kūrinių, kuriuos galima vertinti arba teigiamai, aba neigiamai ir jokio vidurinio varijanto negali būti. Vieni tiesiog mėgaujasi, klausydami "Tipsy" ritmo klube, kiti negali šios dainos pakęsti dėl primityvumo ir neoriginalumo. Turbūt daugiau atsiranda mėgstančiųjų, nes "Tipsy" JAV singlų tope pasiekė 7-ą vietą, be to debiutavo 4-oje prestižinio D. Britanijos topo pozicijoje. O kaip J-Kwon'ui seksis čia, "Music.lt" top 40-uke? Sužinosime jau greitai.

Ko gero, tarp "Music.lt" svetainės lankytojų, ne vienas ir ne du yra Robbie Williams'o gerbėjai, o dar daugiau čia besilankančių žino ir mėgsta jo solo karjerą pradėjusį hitą "Angels". Jis jau gerokai pasenęs, tačiau nepraranda savo populiarumo dar ir dabar. To įrodymas - JAV realybės šou žvaigždės Jessicos Simpson bandymas dar kartą pasinaudoti puikiu kūriniu, siekiant užsidirbti dar vieną hitą. Įrašiusi net keletą legendinių dainų koverių, amerikietė gražuolė su "Angels" tikisi pasiekti ir "Grammy" statulėlę.. Bet vargu, ar jos atliktoji versija yra verta Robbie dainos. Ar mes klystame, ar esame teisūs, parodys per šią savaitę surinkti jos balsai. Gal sulauksime Jessicos Simpson debiuto "Music.lt Top 40-uke"?

Nuolatinė taisyklių laužytoja, pop punk atlikėja Avril Lavigne, vėl veržiasi į mūsų topą. Nepaisant to, kad jame jau yra ir dar gan aukštai laikosi pirmasis jos hitas iš naujojo albumo "Under My Skin", daina "Don't Tell Me", jaunoji kanadietė jau siūlo naują kūrinį, pavadinimu "My Happy Ending". Nieko turbūt nenustebintų, jei šis darbas nurungtų kitas šios savaitės siūlomas naujienas ir taptų aukščiausiu topo debiutu. Ar ši prognozė išsipildys? Palaukime sekmadienio.

Vokietija jau senai garsėja savo trance muzikos kultūra, priimtina ir neretam lietuviui. Dauguma tokio stiliaus grupių prasimuša sumiksuodami ir iš naujo išleisdami seną gerą dainą - neišimtis ir Jan Wayne. Šį kartą šis didžėjus pretenduoja į "Music.lt Top 40" su nauja daina, atlikta su vokaliste Charlene, "Here I Am (Send Me An Angel)".

Duetas iš Vokietijos Bayerno miesto, kurį sudaro daininkė Verena ir Markus Schaffarzyk (žinomas kaip DJ Novus) savo veiklą pradėjo 2001 metais. Perdainavus gerai visiems žinomą Mike Olfield dainą "Moonlight Shadow", jie pakliuvo i topų viršūnes. Dabar jie vėl beldžiasi į topus, tik šį kart jų kūrinys "She" kiek labiau linksta į pop, o ne į trance stilių. Įvertinkite.

Dar vienas, jau paskutinysis Vokietijos šokių muzikos atstovas, pretenduojantis į mūsų topą - tai Paul'as Van Dyk'as ir jo nauja daina "Wir Sind Wir". "Music.lt" prieš keletą mėnesių patalpino straipsnį, pasakojantį apie šio muzikanto kelią į viršūnę - paskaitykite jį ir įvertinkite naująją jo dainą.

Jau trys Dido kūriniai - "White Flag", "Life For Rent" ir "Don't Leave Home", paimti iš 2003-aisiais pasirodžiusio jos albumo "Life For Rent" - lankėsi "Music.lt Top 40". Dabar prie jų gali prisidėti ir ketvirtasis - Didžiojoje Britanijoje ir visoje Europoje spačiai populiarėjantis darbas "Sand In My Shoes". Tikėtina, kad mūsų tope jam seksis ne ką prasčiau.

Klaipėdietė dainininkė Edilija, pasislėpusi po "Geltonos" vardu - jau nuolatinė "Music.lt Top 40" dalyvė. Panašu, kad pop atlikėja turi nemažą ją palaikančių gerbėjų būrį, kuris aktyviai už ją balsuoja. Nuo šios savaitės jiems atsiranda naujo darbo - į topo aukštumas užkelti naująjį Geltonos kūrinį "Liuli Liuli", sėkmingai debiutavusį radijo stotyse.

Paskutinysis tarp siūlomų - skandalingasis Egidijus Dragūnas ir SEL. Nors paskutinis jo albumas "23" pasirodė gana senai, 2002-aisiais metais, nuo to laiko jis kepa vieną hitą po kito. Prisiminkime jo dainas "Viskas Iš Naujo", "Ruduo", "Viskas ką turiu" bei "Nors trumpam", dar visai neseniai šturmavusias radijo stočių topus. Dabar į šias gretas įsijungia ir naujasis SEL kūrinys, daina "Aš tiktai noriu". Balsuokite.

Kitų šalių topai

Didžiosios Britanijos singlų Top 10

1. Streets - "Dry Your Eyes" (Naujiena);
2. Shapeshifters - "Lola's Theme";
3. Rachel Stevens - "Some Girls";
4. J-Kwon - "Tipsy";
5. Usher - "Burn";
6. Jamelia - "See It In A Boy's Eyes";
7. Britney Spears - "Everytime";
8. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
9. Nina Sky - "Move Ya Body";
10. Lou Reed - "Satellite Of Love" (Naujiena).

Didžiosios Britanijos albumų Top 10

1. Streets - "A Grand Don't Come For Free";
2. Scissor Sisters - "Scissor Sisters";
3. Keane - "Hopes And Fears";
4. Usher - "Confessions";
5. Snow Patrol - "Final Straw";
6. Mcfly - "Room On The 3rd Floor";
7. Hives - "Tyrannosaurus Hives" (Naujiena);
8. Damien Rice - "O";
9. Avril Lavigne - "Under My Skin";
10. OutKast - "Speakerboxxx/The Love Below".

JAV singlų Top 10

1. Usher - “Burn“;
2. Usher - "Confessions Part II";
3. Juvenile su Soulja Slim - "Slow Motion";
4. Hoobastank - "The Reason";
5. Alicia Keys - "If I Ain't Got You";
6. Fantasia - "I Believe";
7. Nina Sky su Jabba - "Move Ya Body";
8. Petey Pablo - "Freek-A-Leek";
9. Lloyd Banks - "On Fire";
10. Kevin Lyttle su Spragga Benz - "Turn Me On".

JAV albumų Top 10

1. Jimmy Buffett - "License To Chill" (Naujiena);
2. Usher - "Confessions";
3. Lloyd Banks - "The Hunger For More";
4. The Roots - "The Tipping Point" (Naujiena);
5. Gretchen Wilson - "Here For The Party";
6. Avril Lavigne - "Under My Skin";
7. Big & Rich - "Horse Of A Different Color";
8. Prince - "Musicology";
9. Soundtrack - "A Cinderella Story" (Naujiena);
10. Los Lonely Boys - "Los Lonely Boys".

Europos singlų Top 10

1. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
2. Britney Spears - "Everytime";
3. Eamon - "Fuck It (I Don't Want You Back)";
4. Usher - "Burn";
5. Mario Winans su Enya & P.Diddy - "I Don't Wanna Know";
6. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
7. K-Maro - "Femme Like U";5. Usher - "Burn";
8. Kelis - "Trick Me";
9. Face A La Mer - "Calogero & Passi";
10. Maroon 5 - "This Love".

Pasaulio singlų Top 10

1. O-Zone - "Dragostea Din Tei";
2. Koshi Inaba - "Wonderland" (Naujiena);
3. Usher - "Burn";
4. Kelis - "Trick Me";
5. Shapeshifters - "Lola's Theme" (Naujiena);
6. Britney Spears - "Everytime";
7. Mario Winans su Enya & P. Diddy - "I Don't Wanna Know";
8. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
9. Eamon - "F**k It (I Don't Want You Back)";
10. Rachel Stevens - "Some Girls" (Naujiena).

Pasaulio albumų Top 10

1. Avril Lavigne - "Under My Skin";
2. Usher - "Confessions";
3. Jimmy Buffett - "License To Chill" (Naujiena);
4. Hy - "Trunk" (Naujiena);
5. The Roots - "The Tipping Point" (Naujiena);
6. D12 - "D12 World";
7. Norah Jones - "Feels Like Home";
8. Lloyd Banks - "The Hunger For More";
9. Guns N' Roses - "Greatest Hits";
10. Black Eyed Peas - "Elephunk".

Lietuvos radijo stotys

"M-1" Top 5

1. Haiducii - "Dragostea Din Tei";
2. Marijonas Mikutavičius - "Pakeliui namo";
3. Ruslana - "Wild Dances";
4. Britney Spears - "Everytime";
5. Žas - "Mandarinai".

"Radiocentro" Top 5

1. Maroon 5 - "This Love";
2. Avril Lavigne - "Don't Tell Me";
3. Corrs - "Summer Sunshine";
4. Alcazar - "This Is The World We Live In";
5. Emma - "Maybe".

"European Hit Radio" Top 5

1. Maroon 5 - "This Love";
2. Kelis - "Trick Me";
3. Mario Winans su Enya & P.Diddy - "I Don't Wanna Know";
4. Cassidy su R. Kelly - "Hotel";
5. Usher - "Burn".


   

Facebook comments