"Music.lt Top 40" lyderiu antrą kartą tapo "Happyendless" kūrinys

„Music.lt Top 40“ viršūnėje – naujas lyderis. Kaip ir galima buvo tikėtis, į pirmąją vietą po galingo debiuto praėjusią savaitę, įsiveržė Lietuvos šokių muzikos atstovai „Happyendless“ ir naujausia jų daina „Hello Come On“. Jų šuolis į viršų privertė pirmąją vietą palikti rokerius „Gravel“, kurie neatlaikė ir dar dviejų kūrinių konkurencijos, taip nusileisdami į ketvirtąją poziciją.

Du kūriniai, kurie sugebėjo įveikti praėjusios savaitės topo lyderį, priklauso roko grupėms „Coldplay“ ir „Linkin Park“. Pirmieji su daina „Violet Hill“ gerina savo rezultatą tope ir užima antrąją topo poziciją, o antrieji, neseniai sudrebinę Vilniaus „Siemens“ areną įspūdingu koncertu, su naujausia daina „Leave Out All The Rest“ debiutuoja iškart ant trečiojo laiptelio.

„Linkin Park“ kūrinys – ne vienintelė galingai debiutavusi naujiena, mat penktojoje vietoje randame Prancūzijos atstovą „Eurovizijoje“ Sebastien‘ą Tellier ir jo dainą „Divine“. Kaip ir buvo galima tikėtis, šis kūrinys sulaukė nemažai Lietuvos muzikos mėgėjų balsų. Net keleto naujų populiarių hitų atsiradimas Top 10-uke privertė žemiau pasilikti buvusius topo lyderius ir senbuvius – nuo šeštosios iki 9-osios vietos išsidėsto buvę lyderiai rokeriai „Arctic Monkeys“, reperis Busta Rhymes ir du topo senbuviai, „Linkin Park“ hitai - „Given Up“ bei „Shadow of the Day“. Top 10-uką šįkart užbaigia trim pozicijomis žemyn besileidžiantis Estelle ir Kanye West‘o duetas „American Boy“.

Nors dvi aukščiausios savaitės naujienos šįkart debiutavo tikrai įspūdingai, kitoms sekėsi gerokai prasčiau. Į topą prasimušti sugebėjo dar du kūriniai, kurie pasidalino 36-37-ąją vietas: jose išsidėstė atitinkamai Lietuvą aplankę „Sparks“ su „Good Morning“ bei „Maroon 5“ ir Rihannos duetas „If I Never See Your Face Again“. Kiti trys pretendavę kūriniai galės į topą patekti šią savaitę, o jei nepavyks, jie pasitrauks iš tolimesnės kovos.

Geriausiu pavyzdžiu jiems galėtų būti aukščiausio savaitės šuolio titulą užsidirbusios seksualiosios „Pussycat Dolls“ merginos, kurių daina „When I Grow Up“ pagerino savo padėtį net 19 laiptelių ir dabar gali puikuotis 13-oje topo vietoje. Tuo tarpu nesėkmingiausiais pasirodymais reikėtų laikyti dvi pop muzikos atstoves – Leoną Lewis ir Britney Spears, kurių dainos prarado po 29 pozicijas ir pasitraukė iš geriausiųjų sąrašo.

Nuo kitos savaitės į „Top 40“ pretenduoja net aštuoni nauji kūriniai. Visų pirma, tai – lankytojų pageidavimų lyderė Madonna ir naujausias jos singlas „Give it 2 Me“, pabandysiantis pakeisti tope jau esantį jos ir J. Timberlake‘o duetą „4 Minutes“. Kiti pretendentai į aukščiausios naujienos titulą – tai lietuvis Mario Basanov, pristatantis kūrinį „I‘ll Be Gone“ bei į Lietuvą atvykstantis Lenny Kravitz‘as, kurio naujausias singlas vadinasi „Love Love Love“. Nustebinti gali ir kiti Lietuvos muzikos atstovai – į aktyvią veiklą su daina „Kill You Wit My Mic“ sugrįžtantys „Skamp“. R&B muzikos mėgėjai į aukštumas gali kilstelti net du savo favoritus – Chris‘ą Brown‘ą su daina „Forever“ arba Ispanijos gražuolį Enrique Iglesias, kuris pristato oficialų šių metų Europos futbolo čempionato himną, dainą „Can You Hear Me?“. Paskutiniai du pretendentai – tai kiek kitokios nei įprasta muzikos atstovai, islandai „Sigur Ros“, su naujausiu singlu „Gobbledigook“, bei jau dvi savaites britų tope karaliaujantis šokių muzikos duetas „Mint Royale“ su kūriniu „Singin‘ In The Rain“.


   

Facebook comments