„Music.lt“ Top 40: Pirmasis trejetukas su „The Killers“, Lady Gaga ir „Bon Jovi“

Svetainėje „Music.lt“ kiekvieną savaitę renkamas dainų Top-40, kuris kiekvieną sekmadienį yra atnaujinamas.

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Dainų Top-40-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2016 m. spalio paskutiniąją savaitę sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

„Music.lt“ TOP-40-uko aukščiausios pozicijos antra savaitė iš eilės neužleidžia grupė „The Killers“ su kūriniu „Peace of Mind“. Į antrąją vietą 4 laipteliais pakyla Lady Gaga su kūriniu „Perfect Illusion“ (6 savaitė, aukščiausia vieta – 2). Trečioje pozicijoje atsiduria grupė „Bon Jovi“ su daina „This House Is Not For Sale“ (10 savaitė, aukščiausia vieta – 3).

Kaip sekėsi „Music.lt“ TOP-40-uke kitiems kūriniams? Grupė „Garbage“ su daina „Magnetized“ debiutuoja 8-oje vietoje, o Tom Chaplin su daina „Quicksand“ pirmąją savaitę pasiekia 10-ąją poziciją. Nemažai palaikymo sulaukė ir „Biffy Clyro“ su kūriniu „Howl“ – debiutas 13-oje vietoje, o Bruno Mars ir jo darbas „24K Magic“ užkopia į 16-ąją poziciją. Britney Spears ir jos daina „Make Me...“ (aukščiausia pasiekta vieta – 5) atsisveikina su topu, kuriame išbuvo jau 12 savaičių. Šiek tiek mažiau palaikymo sulaukė grupė „Avenged Sevenfold“ su daina „The Stage“ – debiutas 26-oje vietoje, atlikėja Solange ir jos kūrinys „Cranes in the Sky“ – debiutas 27-oje vietoje, „Kaiser Chiefs“ su kūriniu „Parachute“ – debiutas 32-oje vietoje. Top-40-uką užbaigia grupė „Travis“ su kūriniu „Idlewild“ (4 savaitės tope, aukščiausia vieta – 20).

Šį kartą mažiausiai palaikymo sulaukė kūriniai, kurie taip pat pretenduoja iškristi iš „Music.lt“ Top-40-uko: Sting su kūriniu „I Can't Stop Thinking About You“ (4 savaitės tope, aukščiausia vieta – 5), Robbie Williams su kūriniu „Party Like A Russian“ (1 savaitė tope, aukščiausia vieta - 27), Tom Chaplin su daina „Hardened Heart“ (9 savaitės, aukščiausia vieta – 7), Charlie Puth su kūriniu „We Don‘t Talk Anymore“ (7 savaitės, aukščiausia vieta – 12), „Architects“ – „Downfall“ (9 savaitės, aukščiausia vieta – 4), Nick Murphy – „Fear Less“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 23), Rihanna – „Love on the Brain“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 12), „Radiohead“ – „Daydreaming“ (11 savaičių, aukščiausia vieta – 6) ir kiti. Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ Top-40 – atiduodami savo balsą.

Lapkričio pirmąją savaitę į Top-40 bandys patekti nauji kūriniai: „Blossoms“ – „Getaway“, „EL VY“ – „Silent Ivy Hotel“, „Green Day“ – „Still Breathing“, „Testament“ – „Brotherhood of the Snake“, „The Last Shadow Puppets“ – „ Is This What You Wanted“, Elton John – „A Good Heart“, „Alter Bridge“ – „Show Me A Leader“, „Justice“ – „Alakazam!“, Emeli Sande – „Hurts“ ir kt.

   

Facebook comments