„Music.lt“ Top 40: Pirmoje vietoje debiutuoja grupės „Korn“ daina „Take Me“

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, dar mažiau – 3, ir taip toliau. Dainų Top-40-uke galioja taisyklė, jog vienas kūrinys jame negali išbūti ilgiau nei 3 mėnesius.

Trumpai apžvelkime, kas 2017 m. sausio ketvirtąją savaitę sulaukė didžiausio ir mažiausio „Music.lt“ bendruomenės palaikymo.

„Music.lt“ TOP-40-uko pirmoje vietoje debiutuoja grupės „Korn“ daina „Take Me“. Antroje vietoje išsilaiko „Red Hot Chili Peppers“ su daina „Sick Love“ (5 savaitė, aukščiausia vieta – 1). Į trečiąją vietą pakyla Enigma su kūriniu „Sadeness Part II“ (9 savaitė, aukščiausia pasiekta vieta – 1).

Kaip sekėsi „Music.lt“ TOP-40-uke kitiems kūriniams? Grupė „Courteeners“ su daina „De La Salle“ pirmąją savaitę pasiekia 4-ąją poziciją. Atlikėja Fergie su daina „Life Goes On“ (4 savaitė, aukščiausia vieta – 5) net 40 laiptelių šokteli aukštyn į 5-ąją poziciją. „Lacuna Coil“ su daina „Ghost in the Mist“ debiutuoja 6-oje vietoje. „White Lies“ su daina „Hold Back Your Love“ (aukščiausia pasiekta vieta – 4) atsisveikina su topu, kuriame jau išbuvo 12 savaičių. Sting su kūriniu „One Fine Day“ debiutuoja 10-oje vietoje. „Green Day“ su daina „Still Breathing“ (aukščiausia pasiekta vieta – 7) taip pat atsisveikina su topu, kuriame išbuvo jau 12 savaičių. Bonobo su daina „No Reasons“ (ft. Nick Murphy) pirmąją savaitę pasiekia 18-ąją vietą. Atlikėja Laura Mvula su daina „Show Me Love“ sulaukė kiek mažiau balsų – debiutas 30-oje vietoje. Topą užbaigia „Garbage“ su daina „Magnetized“ (10 savaitė, aukščiausia vieta – 8).

Šį kartą mažiausiai palaikymo sulaukė kūriniai, kurie taip pat pretenduoja iškristi iš „Music.lt“ Top-40-uko: Anohni su kūriniu „Obama“ (1 savaitė tope, aukščiausia vieta – 40), Beyonce su kūriniu „All Night“ (6 savaitės tope, aukščiausia vieta – 27), „AFI“ su daina „White Offerings“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 34), „Firewind“ su kūriniu „Hands of Time“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 8), Nick Murphy – „Fear Less“ (8 savaitės, aukščiausia vieta – 14), Tom Odell – „Silhouete“ (1 savaitė, aukščiausia vieta – 22), „The Temper Trap“ – „Thick as Thieves“ (5 savaitės, aukščiausia vieta – 7), „Opeth“ su daina „Will O The Wisp“ (5 savaitės, aukščiausia vieta – 2) ir kiti. Jei bent vienas iš šių kūrinių yra jūsų grojaraštyje, vis dar galite padėti jiems sugrįžti į „Music.lt“ Top-40 – atiduodami savo balsą.

Sausio mėn. paskutinėmis dienomis ir vasario pradžioje į Top-40 bandys patekti nauji kūriniai: Robbie Williams – „Love My Life“, „White Lies“ – „Morning In L.A“, „Bon Jovi“ – „Roller Coaster“, Father John Misty – „Pure Comedy”, Bruno Mars – „That‘s What I Like“, „Goldpraff“ – „Anymore“, „Gorillaz“ – „Hallelujah Money (ft. Benjamin Clementine)“ ir kt.

   

Facebook comments