Muzikinis „Garbanoto bosisto“ nuotykis Kaune – jau ketvirtadienį

Gyvais koncertais ketvirtadieniais kauniečius lepinantis „Ryšių kiemelis 837“ šįkart kviečia į tikrą nuotykį. Po pusmečio į savo mėgstamą miestą pagroti grįžta Vilniaus kolektyvas „Garbanotas bosistas“.

Savitas ir nuoširdus garbanius iš tiesų yra visa penkių bičiulių, mėgstančių įvairią muziką, grupė. „Garbanotas bosistas“ aktyviai kuria ir koncertuoja nuo 2008-ųjų ir per tą laiką spėjo aplankyti daugelį jaukių koncertų salių ir atvirų erdvių visoje Lietuvoje, taip pat surengė turą Latvijoje, pasiekė ir Lenkijos melomanų ausis bei akis.

Savo nuoširdžiomis muzikinėmis vizijomis „Garbanotas bosistas“ dalinosi – daug kam galbūt netikėtai – 2011-ųjų gruodį Vilniuje vykusioje pasiekimų konferencijoje „TEDxVilnius“. Šį sausį grupė dalyvavo tame pačiame renginyje Lenkijos mieste Vroclave.

Praėjusių metų pabaigoje „Garbanotas bosistas“ išleido minialbumą „Venera“, kurio pavadinimas ir turinys dedikuoti meilei. Ji lydi kiekvieną grupės kūrinį, o ir koncertus, kuriuose muzika visuomet didesnė už asmenybes.

Roko, bliuzo, rokenrolo dvasia kvėpuojanti grupė yra sulaukusi ir oficialių savo kūrybos įvertinimų. Iš alternatyvos apdovanojimų „T.Ė.T.Ė“ 2012-aisiais jie išsivežė geriausios roko grupės statulėlę.

„Ryšių kiemelyje 837“ nuotykį sau ir klausytojams „Garbanotas bosistas“ užkurs rugpjūčio 22-ąją, ketvirtadienį. Koncertas – nemokamas, jo pradžia – 20 val.   

Facebook comments