MUZIKOS FESTIVALIAI: Čekijoje vykstantis „Brutal Assault“ skelbia naujas grupes!

Prie pat Lenkijos ir Čekijos pasienio vykstantis sunkiosios muzikos festivalis „Brutal Assault” nemažina apsukų ir juda pirmyn skelbdamas dar 14 grupių. Šis gryno metalo desantas jungiasi prie jau, kiek anksčiau, skelbtų 65-ių atlikėjų iš viso pasaulio.

Prie bendro grupių sąrašo prisijungė vietos gore grind atstovai – „Ahumado Granujo“. Šie vaikinai nusprendė nebesiilsėti ir po pertraukos vėl grįžo į sceną! Dar vieni šio žanro atstovai „Antigama“ atvyks iš kaimyninės Lenkijos. Trečioji šiame sąraše – Chelsea Wolfe - Folk/Electronic/Gothic muziką maišanti atlikėja yra kilusi iš JAV ir 21-ąjame „Brutal Assault“ festivalyje surengs nenuspėjamą pasirodymą.

Sekanti grupė savo vietą „BA21“ užsitarnavo seniai, tai viena stipriausių grupių festivalyje. Dažnai juokaujama, jog ši grupė atlieka whale (banginių) death metal. Dar nežinote kas? Tai prancūzai „Gojira“. Būtent šią grupę lietuvaičiai turėtų pažinoti iš dviejų, Vilniuje, surengtų koncertų su gigantais „Metallica“.

„Defeater“ – kylanti hardcore grupė iš Bostono. Prie šių jaunuolių prisijungs ir 1994-aisiais susikūrę hardcore žanro veteranai „H2O“.

Festivalyje taipogi gros norvegų atstovai „In The Woods...“ ir „Ihsahn“. Abu šiauriečių projektai drąsiai lieja avant-garde, black ir progressive metalus į vieną!

Moderniojo metalo festivalyje tikrai netruks – djent/progressive atliekantys „Intervals“ pasiruošę pademonstruoti ne tik gitara atliekamus stebuklus.

Noise roko gerbėjai turėtų nepraleisti „Lightning Bolt“ – 1994-aisiais susibūręs amerikiečių duetas nusiteikęs patriukšmauti!

Vienos pagrindinių festivalio grupių vardas tenka „Mastodon”. Šių barzdočių pristatinėti tikrai nereikia. Prieš metus atšaukę visus vasaros planus, rock gigantai iš Atlantos sugrįžta.

Sludge/doom gerbėjai rinksis prie scenų, kuriose pasirodys prancūzai „Monarch” ir „Year Of No Light”. Sąrašą užbaigia australas „Plini”, kuris turėtų sudominti instrumentinę progressive/jazz mikstūrą mėgstančius klausytojus.

Festivalyje pasirodys black/death milžinai „Behemoth“, taipogi ne taip ir seniai Lietuvoje apsilankę „Arch Enemy“, juodmetalio ikonos „Dark Funeral“, vokiečiai thrashistai „Destruction“, švedai „Dark Tranquillity“, sunkieji „Dying Fetus“, amerikiečiai „Ministry“, death taškantys „Nile“ ir „Obituary“, metalcore žvaigždės „Parkway Drive“ ir „Bury Tomorrow“, hardcore vėliavnešiai „Agnostic Front“ ir „Terror“, „Devildriver“, „Unearth“, „The Black Dahlia Murder“, „Animals AS Leaders“, „Goatwhore“, „Exodus“, „Insomnium“, „Tesseract“, „Stick To Your Guns“, „Valkyrja“ bei kiti.

Pilną grupių sąrašą galite rasti: http://brutalassault.cz/en/bands/

Bilietai į renginį vos nuo 72,00 Eur http://brutalassault.cz/en/tickets/

Šiuo metu festivalis paskelbė tik 75% visų grupių, tad naujienų dar tikrai sulauksime.

Naujieną parengė Mantas Daleckis


   

Facebook comments