Muzikos įdomybės | Ar viskas, ką iš "Vikipedijos" žinote apie "Opeth", yra tiesa? (+ video, naujo albumo pavadinimas, pirmasis singlas)

Jau kuris laikas muzikinė svetainė "Loudwire" džiugina skaitytojus rubrika "Wikipedia: Fact or Fiction?", kurioje pasirinktų grupių nariai patvirtina ar paneigia internetinėje enciklopedijoje "Vikipedija" publikuotą informaciją ir atskleidžia negirdėtus faktus.

Music.lt svetainėje jau pateikėme jums interviu su suomių "love metal" karaliais "HIM", žymiosios JAV thrash metal grupės "Anthrax" nariais Scott Ian bei Frank Bello, "Judas Priest" nariais ir dar vienos legendinės hard roko grupės "KISS" buvusiu gitaristu Ace Frehley.

Šį kartą svečiuojasi vienas žymiausių šiuolaikinės sunkiosios muzikos scenos frontmenų - "Opeth" lyderis Mikael Akerfeldt, kuris ryškiai pasižymėjo ir su grupėmis "Bloodbath" bei "Storm Corrosion".

"Loudwire" reporteriui Mikaelas papasakojo apie savo muzikavimo pradžią, ilgą ir sudėtingą "Opeth" istoriją, kovą su vėjaraupiais jau būnant nebe vaiku, atskleidė, koks jo mėgstamiausias visų laikų metalo albumas ir dar daug visko.

Jūs viską skaitėte "Vikipedijoje", bet ar viskas yra tiesa? Sužinokite tai, pažiūrėję dar vieną intriguojančią rubrikos "Wikipedia: Fact or Fiction?" dalį su "Opeth" lyderiu Mikaelu Akerfeldtu:

Dar daugiau gerų žinių "Opeth" gerbėjams - naujausias jų albumas "Pale Communion" pasirodys rugpjūčio 26 dieną. Jį pristato pirmasis singlas "Cusp of Eternity", kurį jau galite ir pasiklausyti:   

Facebook comments