Muzikos žvaigždėms - "Oasis" vokalisto kritikos strėlės (+ naujas singlas, audio)

„Oasis“ žvaigždė Noel‘is Gallagher‘is užsipuolė prodiuserį Mark‘ą Ronson‘ą už tai, kad šis kuria kitų atlikėjų dainų koverius. Jo įsitikinimu, atlikėjas turėtų pats rašyti dainas.

Rokerį erzina Ronson‘o hitai, kurie sukurti senų dainų pagrindu – tokie kaip „Stop Me“, įrašytas su vokalistu Daniel‘iu Merriweather‘iu perdirbus 1987-ųjų metų „The Smiths“ kūrinį „Stop Me If You Think You've Heard This One Before“, bei duetas su Amy Winehouse „Valerie“. Pastaroji daina – tai tokio paties „The Zutons“ kūrinio perdirbinys.

Gallagher‘is, kuris taip pat pavadino skandalingąją Amy Winehouse „skurstančiu arkliu“, vieno radijo interviu metu pareiškė: „Jis (Ronson‘as) turėtų kurti savo dainas, o ne gadinti visų kitų iš eilės. Jam reikėtų išmokti tris gitaros akordus ir pabandyti pačiam parašyti dainą.“

Iškalbingojo rokerio kritikos strėlių neišvengė ir grupė „Kaiser Chiefs“. Pristatinėdamas naująjį savo singlą „The Shock Of The Lighting“, Noel‘is pareiškė: „“The Monkees“ neiširo, jie tiesiog pasirinko kitą pavadinimą ir dabar groja kaip „Kaiser Chiefs“. 18 metų vartoju narkotikus, bet man dar nėra taip blogai, kad kiltų mintis pasakyti „Žinote ką, manau, kad „Kaiser Chiefs“ yra nuostabūs“.“

Siūlome pasiklausyti naujojo "Oasis" singlo, dainos "The Shock Of The Lightning". Pasauliui ji buvo pristatyta praėjusį penktadienį.


   

Facebook comments