Naują dainą pristatanti Monika Linkytė: „Tai – mano laikas“! (+ audio)

Jauna, graži, energija spinduliuojanti ir savo talentu pavergianti daugelio žmonių širdis, atlikėja Monika Linkytė sparčiai kopia į populiarumo olimpą. Naujuosius metus dainininkė pradeda visiškai kitaip. Su stilingu, šiek tiek moteriškesniu įvaizdžiu ir nauju kūriniu.

Įstabaus grožio mergina pasakoja, kad praėję metai buvo gana intensyvūs, turėję ir teigiamų ir neigiamų patyrimų. „Visiškai neplanuotai mane užklupo liga, todėl buvau priversta atsisakyti dalyvavimo „Eurovizijos“ konkurse“, – dėsto Monika, tačiau patikina, kad visi jai nutikę įvykiai yra tik į gera.

Į 2013 – tuosius metus Monika žengia labai drąsiai ir tikina, kad stengsis nustebinti savo muzikos gerbėjus. „Juk kiekvienais metais visi žmonės šiek tiek pasikeičia: užauga, pasensta, išmoksta kažko naujo, keičiasi… Ne išimtis ir aš. Su naujuoju įvaizdžiu atsiskleidžia ir mano asmenybė. Nebesu ta maža mergaitė, bet palaipsniui tampu įdomia, jauna moterimi. Be jokios abejonės, mano muzika taip pat įgauna naujų spalvų. Jaučiu, kad atrandu save iš lėto, tačiau labai tikslingai. Tai – mano laikas“, – optimizmu spinduliuoja dainininkė.

Ne veltui atlikėja savo mintį užbaigia skambia fraze – „Tai – mano laikas“ . Būtent taip ir vadinasi naujasis dainininkės kūrinys. „Tai labai pozityvi ir energinga daina su meilės prieskoniais apie merginą, kuri nebetiki pasakom, bet gyvena taip, kaip nori ir džiaugiasi savo laisve. Galime sakyti, kad ta daina yra šiek tiek apie mane“, – interpretuoja Monika Linkytė ir atiduoda savo naujausią kūrinį klausytojų teismui.   

Facebook comments