Naują leidybinę sutartį pasirašęs duetas "Daft Punk" pavasarį pristatys ilgai lauktą ketvirtąjį albumą

"Daft Punk" pasirašė sutartį su "Sony" priklausančia kompanija "Columbia" ir jau šį pavasarį išleis ketvirtąjį savo studijinį albumą.

Prancūzijos elektroninės muzikos duetas, kurį sudaro Thomas Bangalter ir Guy-Manuel de Homem-Christo, paliko kompaniją "Virgin", su kuria veiklą pradėjo dar 1996 m.

Jiedu praėjusiais metais pasirodė epiniame animaciniame filme "The Simpsons" ir dirbo su "Chic" nariu Nile'u Rodgers'u, kuris jau yra užsiminęs apie galimą naujo "Daft Punk" pasirodymą 2013-aisiais metais. Teigiama, jog prie naujojo įrašo taip pat prisidės Oskaru apdovanotas dainų autorius Paul'as Williams'as, disko muzikos legenda Giorgio Moroder, "Animal Collective" narys Panda Bear bei su Feist dirbantis Chilly Gonzales'as.

Daug kas tikėjosi "Daft Punk" vardą pamatyti jau paskelbtoje "Coachella" muzikos festivalio sudėtyje, tačiau jiems teko nusivilti.

Debiutinis "Daft Punk" albumas "Homework" buvo išleistas 1997 metais, po jo sekė "Discovery" ir "Human After All", pasirodę atitinkamai 2001 ir 2005 metais. Kol kas naujausias dueto darbas - 2010 m. garso takelis filmui "Tron: Legacy":   

Facebook comments