Naujais lietuviškos muzikos Top 30-uko lyderiais tapo grupė "My Favourite Gun"

Svetainės „Music.lt“ lietuviškos muzikos Top 30-uko viršūnėje – naujas lyderis. Pirmąją poziciją šįkart užėmė vos antrą savaitę tope leidžianti grupė „My Favourite Gun“ ir jos daina „Rats“.

Praėjusią savaitę kūrinys debiutavo ant aštuntojo laiptelio, o praėjusį šeštadienį paaiškėjo, jog įveikė ir ankstesnius lyderius „Soul Stealer“ bei galingai debiutavusią Bjelle dainą „Brolužis“. Pastarajai šią savaitę teko tenkintis trečiąja vieta, mat „Soul Stealer“ kūrinys „Won‘t You Stay“ ir toliau tvirtai laikosi antroje topo vietoje.

Šalia Top 3-uko – visuomet gerbėjų palaikymo sulaukiantis Marijonas Mikutavičius su daina „Ar Mylit Ją Jūs?“, aukščiausią savaitės šuolį (22 pozicijų) padarę „Skyders“ su kūriniu „Rugsėjis (Apkabink mane)“ bei geriausiai šįkart pasirodžiusi debiutinė daina „Bitelė“, atliekama dainuojamosios poezijos atstovių „Rezervuota“.

Sėkmingai tope šią savaitę debiutavo ir Rokas Radzevičius su grupe „Skylė“ – jų kūrinys „Aštuoni karžygiai“ užėmė 12-ąją vietą, vienu laipteliu aplenkdamas naujausią Manto dainą „Ką manai?“, kuriai tai – taip pat pirmoji savaitė tope.

Ko galima tikėtis iš šios savaitės naujokų? Gal nustebins patyrę atlikėjai Donis ir „4Fun“, o gal naujokai – Eglė Jakštytė arba „Spooky Campfire Stories“? Tai paaiškės jau šį šeštadienį, iki kurio galite atiduoti savo balsus už jums patinkančią Lietuvos atlikėjų muziką. Tai padaryti galite .


   

Facebook comments