Naująjį albumą "Obtest" įrašinės žymioje studijoje Lenkijoje

Žinomiausia Lietuvos pagoniškojo metalo grupė ruošiasi naujam kokybiniam šuoliui. Naujasis taikinys, idėja ir tikslas – įrašyti sekantį albumą visapusiškai profesionalioje ir gerą vardą pasaulinėje metalo scenoje užsitarnavusioje studijoje.

Ledo Tako pastangomis dar pernai buvo susisiekta su Hertz studija Balstogėje [Bialystoke], tačiau pasirodė, jog norint joje įsirašinėti, reikia laukti beveik metus, kadangi iki tol ji visąlaik užimta. Taigi, kantriai išlaukus, lietuviai savo sesiją pradeda balandžio viduryje.

OBTEST gitaristas Sadlave tvirtina: "Tai bus labai rimtas išbandymas grupei, ir kol kas sunku prognozuoti galutinį rezultatą, nes esame pripratę prie savo jėgomis kuriamo garso, tačiau ryžtis šiam žingsniui yra pats laikas - OBTEST pribrendo naujoms aukštumoms."

Naujasis pagonių albumas jau turi vardą ir konceptą – "Gyvybės Medis", kuriam kol kas parašyta visa muzika ir didesnė dalis tekstų. Be titulinio kūrinio, jau žinoma ir keletas kitų dainų pavadinimų: "Šviesa", "Apeigos", "Tai Ne Pabaiga"...

Hertz studiją išgarsino du broliai – Wojtekas ir Slawekas Wieslawskiai, kurie ir yra pagrindiniai visa ko varikliai. Jų paslaugomis jau naudojosi tokios grupės kaip Decapitated, Hate, Crionics, Devilyn, Hell-Born, Parricide, Dies Irae, Trauma, bei legendiniai Vader. Kaip tik vaderiai šiuo metu ir dirba Hertz ties nauju savo senų gabalų įrašu, o iškart po jų – balandį – studiją okupuoja obtestai.

"Mums tikrai labai malonu, jog OBTEST savo naująjį albumą įrašinės mūsų studijoje. Laukiame jų, ir esame pasiruošę naujiems išbandymams!" – būsimą bendradarbiavimą komentuoja Wojtekas Wieslawskis.

"Įrašų sesiją Hertz studijoje galima lyginti su sporto pasauliu: perėjimas į aukštesnę lygą niekada nėra lengvas ir numanomas, tačiau tai visada įkvepia. Naujosios OBTEST dainos yra išties reto stiprumo, ir būtų liūdna, jei jos prarastų dalį savo žavesio dėl ribotų galimybių garso kokybės. Hertz daugiausia dirba su death metalinio skambesio grupėmis, tačiau abejoti brolių Wieslawskių kompetencija tikrai nėra pagrindo. Esu tikras, kad jungtinė lenkų garsistų ir lietuvių muzikantų komanda pasieks labai gerą rezultatą" – neabejoja Ledo Tako šefas Tadas Kazlauskas.

Dabar dar sunku pasakyti, ar albumo masteringas taip pat bus atliekamas Hertz, ar kurioje nors kitoje studijoje – tai priklausys nuo įrašų sesijos eigos.

OBTEST albumas "Gyvybės Medis" planuojamas išleisti 2007 metų rudenį.


   

Facebook comments