Naujas „The Chemical Brothers“ kūrinys jau šokdina internetą (+ audio)

Ketvirtadienio vakarą „BBC Radio 1“ eteryje visam pasauliui pristatytas naujas, po ilgokos pertraukos įrašytas į Lietuvą atvykstančio britų dueto „The Chemical Brothers“ kūrinys. „Sometimes I Feel So Deserted“ tik „broliams“ būdinga pulsuojančia šokių muzikos jėga netruko užtvindyti internetą, kur susilaukė galybės pozityvių gerbėjų bei kritikų vertinimų.

Premjeros metu paskelbta žinia ir apie pirmąjį po penkerių metų „The Chemical Brothers“ studijinį albumą. „Born In The Echoes“ pavadintas darbas bus išleistas liepos 17-ąją, albumo įrašų sesijose dalyvavo tokie atlikėjai, kaip St. Vincent, Beck ir Q-Tip. Su pastaruoju įrašytas singlas „Go“ oficialiai bus išleistas gegužės 4-ąją.

„Kurdami albumą ieškojome naujų būdų priversti klausytoją jausti, naujų garsų ir rėmų. Taip, įraše gausu kviestinių vokalistų, bet iš esmės tai – gryni „The Chemical Brothers“, – dar gruodį kalbėdamas apie būsimą leidinį sakė dueto narys Tom Rowlands.

Akis „draskantį“ klipą būsimam vasaros hitui sukūrė drauge su „The Chemical Brothers“ į turą vyksiantis kūrybinis muzikantų bendradarbis Adam Smith. Tai jis 2012-ųjų juostoje „Don’t Think“ įamžino britų koncertą – filmas buvo toks įtaigus, kad seansų metu kino salėse žiūrovai... imdavo šokti.

Žinoma, smagiausia, kad jau mažiau nei po 2 mėnesių tiek „Sometimes I Feel So Deserted“, tiek didžiąją dalį naujojo „The Chemical Brothers“ albumo Lietuvoje bus galima išgirsti – ir pamatyti – gyvai. Pirmąjį istorijoje savo pasirodymą mūsų šalyje britų elektroninės muzikos klasikai rengia birželio 13-ąją. Bilietų į „Siemens“ arenoje vyksiantį renginį tirpsmas po naujienų iš prodiuserių studijos neabejotinai įgaus dar didesnį pagreitį.


   

Facebook comments