Naujas "Deeper Upper" albumas leis pasijusti pakylėtais

Kovo 20-ąją indie muzikos scenos atstovai Deeper Upper pristatė antrąjį mini albumą (EP), iškilmingu pavadinimu „Ceremony“.

Albumą sudaro keturios naujausios grupės dainos. „Nors ir kai kuriuos kūrinius, pavyzdžiui, pagrindinį albumo singlą „Unity“, buvo galima išgirsti koncertuose jau ankščiau, šiame EP įrašai skamba naujai: patobulintos dainų aranžuotės, patys kūriniai, mūsų nuomone, transliuoja ryškesnes nuotaikas“ – teigia grupė.

Anot Deeper Upper narių, muzika šiame albume klausytojams leis pasijusti pakylėtais. „Įrašėme tokias dainas, kuriose tiek muzika, tiek žodžiai įprasmina tą momentą, kuomet jautiesi ypatingas, didesnis. Būsena „vienybė“, „tobulybės siekimas“, „prisikėlimas“ yra šio albumo raktažodžiai“, – komentuoja muzikantai.

„Pavadinimas „Ceremony“ (liet. – ceremonija) sugalvotas ne atsitiktinai. Nusprendėme, jog jis geriausiai apjungia viso albumo kūrinių pakilią nuotaiką bei prasmę. Be to, mums patiems šis albumas – lyg ceremonija mūsų muzikinėje karjeroje, nes mes įprasminame fiziniame pavidale tai, ką iki šiol geriausio esame sukūrę“, – albumo pavadinimo prasmę atskleidžia grupė.

Dainos buvo prodiusuotos ir įrašytos grupės Rasabasa prodiuserio, Lietuvoje gyvenančio norvego Snorre Bergerud įrašų studijoje „Ymir Audio“, o galutinį suvedimą Londone įsikūrusioje „Orgone Studios“ atliko prodiuseris Jaime Gomez Arellano. Viršelio dizainą specialiai šiam albumui kūrė iliustratorius Martynas Pavilonis.

„Ceremony“ skaitmeniniu formatu galima įsigyti didžiausiose internetinėse muzikos įrašų parduotuvėse: „iTunes“, „Amazon“ ir „Google Play“, o fizinį CD – kol kas tik grupės koncertuose. Taip pat, ne už ilgo, albumo kūriniai bus prieinami klausymui internetinėse muzikos klausymo platformose, tokiose kaip „Spotify“ ir „Deezer“.

Oficialią albumo išleidimo dieną Deeper Upper pradeda ir šio albumo pristatymo turą. Pirmasis koncertas įvyks jau šiandien, kovo 20-ąją, Liverpool Indie/Rock bare. Iš viso iki vasaros jau suplanuoti aštuoni koncertai, kurie vyks didžiausiuose Lietuvos ir Latvijos miestuose. Apie visus koncertus grupė skelbia savo Facebook paskyroje.

„Ceremony“ albumo singlas „Unity“ ir vaizdo klipas jam:

Pilnas „Ceremony“ albumas -

   

Facebook comments