Naujas Memphis Bleek albumas pasirodys jau šiais metais

Kai Jay-Z partneris iš Bruklino, Memphis Bleek, praėjusių metų gruodį išleido albumą "M.A.D.E.", kuris R&B/Hip-Hop chart'e pasiekė Top 5., jau buvo praėję trys metai nuo ankstesnio albumo "The Understanding", antrojo jo karjeroje, pasirodymo. Tačiau ketvirtojo albumo reperio gerbėjams neteks ilgai laukti. Preliminariais duomenimis, Bleek'as dar šių metų birželį, praėjus vos pusei metų nuo "M.A.D.E." pasirodymo, ruošiasi išleisti albumą "534". Toks pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai. Su Jay-Z keletą metų iš eilės "Roc-A-Fella Records" kompanijoje dirbęs reperis, pavadino savo naująjį albumą skaičiumi vieno namo, kuriame kažkada jis ir Jay-Z gyveno, kol buvo apsistoję Brukline, Niujorke.

"Pavadinimas tiesiog susijęs su sunkiu gyvenimu, kurį mums teko iškęsti Brukline, sakė Bleek'as. “Mes niekada to negalėsime pamiršti, be to privalome žinoti, iš kur atėjome tam, kad žinotume, kur einame, suprantate ką noriu pasakyti?"

Jei paskutinysis reperio albumas buvo gana asmeniškas, susijęs su jo gyvenimu, paliečiant tokias temas, kaip jo vaiko gimimas, jo brolio patekimas į motociklo avariją, tai naujasis albumas bus lengvesnis ir nevers klausytojų taip gilintis į turinį.

“M.A.D.E. buvo skirtas tam, kad žmonės daugiau sužinotų apie mane, o naujas albumas tam, kad žmonės tiesiog maloniai praleistų laiką, jo klausydami," sakė reperis. "Jis daugiau apie vakarėlius su kompanija, apie merginas ir kitus linksmus dalykus."

Nors Memphis Bleek pastaruoju metu įtemptai dirbo prie naujojo solo projekto, kuriame bus girdėti daugiausia 9th Wonder muzikinė produkcija, paskutiniojo albumo "M.A.D.E." reklamavimo reikalai taip pat užėmė daug laiko. Neseniai reperis pranešė, kad jis, kartu su Jay-Z ir Foxy Brown, įrašė remiksą savo singlui "Round Here". Kūrinio originalas buvo prodiusuotas Just Blaze'o ir buvo padedamas įrašyti Pietų reperių, Trick Daddy ir T.I. Bleek'as kolkas dar nežino, ar remiksuotai versijai filmuos vaizdo klipą.

"Tai priklauso nuo to, kaip šis kūrinys bus priimtas," sakė jis. "Jei radijas nuolat gros, o televizija norės parodyti, tai reikš, kad turėsime daryti klipą."


   

Facebook comments