Naujasis „The Hobos“ albumas „Heaven of Green“ – skirtas Lietuvai

Ilgai lauktas latvių roko grupės „The Hobos“ albumas „Heaven of Green“, skirtas Lietuvos gerbėjams, pirmadienį jau pasieks muzikos parduotuves. Šiame albume, kuris išleistas tik Lietuvos teritorijoje, yra sudėtos ankstesnių „The Hobos“ diskų geriausios dainos ir visi grupės hitai Lietuvoje.

„The Hobos“ hitų sąrašas yra ilgas – didžiausio pasisekimo mūsų šalyje sulaukė grupės kūriniai „Walk All Night“, „Flying Away“, taip pat naujai perdainuotos kitų atlikėjų dainos „My My, Hey Hey (Out of the Blue)“, „You‘re My Heart, You‘re My Soul“, „Hero“ ir kitos.

Naujame „The Hobos“ albume yra ir vienas dar niekur neišleistas kūrinys - naujausias grupės radijo singlas „Christian“, jau kylantis Lietuvos radijo stočių topuose. Tai yra naujai perdainuota vieno pirmųjų grupės hitų versija, kurią „The Hobos“ įrašė kartu su „Skamp“ dainininke Erica Jennings. Šis kūrinys ateinančią savaitę radijo singlu taip pat bus išleistas ir Latvijoje.

Albumą „Heaven of Green“ išleido kompanija M.P.3, kuri jau trejus metus rūpinasi grupės karjera Lietuvoje ir taip tapo pirmąja mūsų šalies agentūra, pradėjusia teikti vadybos paslaugas užsienio atlikėjams.

„Heaven of Green“ viršelyje pavaizduota žirgo galva atspindi linksmą muzikantų požiūrį į tai, kaip lietuviai kartais vadina savo kaimynus latvius. „Mums visai nepikta dėl to, tiesiog linksma, todėl nutarėme, kad žirgo galva tiks šio albumo viršeliui. Gaila, kad latviai nieko nesugalvojo apie lietuvius, gal turi mažiau fantazijos“, sakė „The Hobos“ vokalistas Rolands Udris.

Per savo šešerių metų karjerą „The Hobos“ išleido keturis studijinius albumus Latvijoje, kur įvairiais metais laimėjo apdovanojimus už geriausią roko dainą, geriausią roko albumą, geriausią vaizdo klipą. 2004 m. buvo išleistas „The Hobos“ rinktinių dainų albumas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.

Didžiausias „The Hobos“ koncertas įvyko 2002 metais Rygos 800-ųjų metų minėjimo renginyje, kai grupės pasirodymą stebėjo arti 50 000 žiūrovų. „The Hobos“ taip pat yra kartu koncertavę su švedų grupe „The Cardigans“ ir suomiais „The Rasmus“. Pastarąjį pasirodymą Vilniaus „Žalgirio“ stadione praėjusiais metais stebėjo 15 000 žiūrovų. Didžiausiems „The Hobos“ pasiekimams galima priskirti ir antrąją vietą praėjusių metų LNK TV laidoje „NML International“, kur latvių muzikantai įveikė lietuvių grupę „B‘avarija“ ir tik finale nusileido „skempams“.


   

Facebook comments