Naujasis Vaido vaizdo klipas kelia kokybės kartelę

Lietuvoje nuo šiol muzikiniams vaizdo klipams turėtų būti keliami nauji standartai. Apie tai tarsi kalba kątik pasirodęs pirmasis, ilgai lauktas Vaido muzikinis vaizdo klipas. Vaizdą dainai „Music is my soul“, kurią atlikėjas įrašė kartu su Daiva Starinskaite iš „Saulės kliošo“, kūrė kompanija „Magnet films“, o jo kūrybos procesas užtruko apie pusantro mėnesio. Šio darbo kokybę puikiai atspindi ir biudžetas – kol kas tai daugiausiai kainavęs Lietuvos muzikinis vaizdo klipas.

R‘n‘B muzikos stiliaus dainos „Music is my soul“ vaizdinė versija šiandien debiutavo mūsų šalies televizijų eteryje, o Baltijos šalių žiūrovai ją visą praėjusią savaitę jau galėjo pamatyti per prestižinį MTV Baltic kanalą.

MTV – populiariausias chuliganas pasaulyje – jau pusę metų džiugina ir Lietuvos melomanus. Pradėtas transliuoti visose Baltijos šalyse, MTV neabejotinai sudarė naują terpę šio regiono muzikai būti išgirstai, o vaizdo klipo kūrėjams tai yra postūmis pasitempti ir gaminti kokybišką, MTV eterio vertą produkciją.

„Esu labai patenkintas šiuo darbu. Vaizdo klipas atrodo tikrai įspūdingai ir šiai dainai išties tinka. Tiesiog džiaugiuosi, jog Europai pagaliau galime parodyti tikrai aukšto lygio, r‘n‘b muzikos dvasią atitinkantį darbą“, - sakė pats Vaidas.

„Manau, jog šiuo klipu Lietuvoje gerokai pakėlėme kokybės kartelę. Visada sakėme, jog mūsų politika yra skatinti kokybišką muziką, o tokiai muzikai, be abejo, turi būti ir kokybiškas vaizdas“, - kalbėjo kompanijos „U-sound“ vadovas Karolis Merkys.

Daina „Music is my soul“, kuri taip pat yra įtraukta ir į Vaido debiutinį albumą „Ką tu mėgsti?“, nuo šiandien transliuojama radijo stočių eteryje.


   

Facebook comments