Naujausia Dyvų daina “Blink blink” kviečia nerūpestingai vasarai

Įsibėgėjant vasarai, prasidedant atostogoms, padvelkiant jūrai ir šiltam vėjui, merginų grupė Dyvos jau gyvena tokia nuotaika, kuri padeda atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu ir kurti. Šiandien Dyvos klausytojams pristato naują dainą “Blink blink”. Šio kūrinio pavadinime užšifruotas lengvumas, nerūpestingumas ir vasariškas ritmas.

“Ši daina gimė bendromis jėgomis su prodiuseriu M&D Substance. Esame labai patenkintos rezultatu, kuris gimė įrašų studijoje, nes būtent tokio veržlaus pulsavimo ir tikėjomės. Taip pat šiltą ir nerūpestingą dainos temą pailiustravome nauja fotosesija.” – neslepia džiugesio merginos.

Visai neseniai Dyvas papildė nauja narė – Andželika. “Labai smagu, kad į mūsų grupę atėjo išties linksma, komunikabili ir graži panelė, – sako lyderė Indrė, – tačiau kartu ir liūdna, nes su mumis laikinai atsisveikina Inesa.”

Dyvų veikla tikrai nestoja ir įgauna intriguojantį pagreitį. Merginos netrukus skelbs atranką dar vienai narei, mat merginų siekis išgryninti ne tik jų atliekamą muziką, bet ir sudėtį, todėl merginos ragina nesnausti visų norinčių prisijungti prie Dyvų.

“Šiuo metu vedame derybas su labai geru prodiuseriu iš Prancūzijos, tad drąsiai galiu sakyti, kad mes keliaujame savo svajonės link, o mūsų nauja daina “Blink blink” ir yra būtent apie tai. Mes tikime, kad nereikia bijoti savo svajonių ir jei jomis tikėsime – tai jos bus tiesiog ranka pasiekiamos. Tereiks pasiimti,” – merkia akį merginos, kurių koncertinius pasirodymus šią vasarą gerbėjai gales išvysti Palangoje.   

Facebook comments