Nauji Eve bei Lenny Kravitz albumai - kitais metais

Jau seniai praėjo laikai, kai Eve buvo pristatoma, kaip pirmoji “Ruff Ryders“ klano mergina. “Šie vaikinai ir dabar man daug reiškia, jie vis dar mano šeima, tačiau naująjį mano albumą perėmė Dr.Dre ir tiek.“ Taip atlikėja pasakė, paneigdama gandus dėl jos naujų įrašų kūrimo situacijos.

Eve ir Dr. Dre keletą mėnesių keitėsi idėjomis bei sumanymais, tačiau naujasis Eve albumas kol kas dar net nėra įrašinėjimo stadijoje. To kaltininkas - užimtas reperės tvarkaraštis. Kai Holivude nedirba prie savo UPN televizijos laidos "Eve", įvairiais talentais apdovanota atlikėja vaidina Čikagoje filmuojamame filme "Barbershop 2" arba Niu Jorke darbuojasi prie savo naujos drabužių linijos, pavadinimu “Fetish“.

Naujienos iš Lenny Kravitz'o stovyklos

JAV rokeris Lenny Kravitz'as prakalbo apie būsimąjį savo albumą, kuris, žadama, pasirodys kitų metų vasarį arba kovą.

Kravitz'as kalbėdamas apie pavadinimo dar neturintį studijinį darbą neatmetė galimybės, kad sulauksime jo ir superpopuliaraus šiuo metu JAV didžėjaus bei prodiuserio Pharrell'o Williams'o dueto. Taip pat jis minėjo, jog yra patenkintas tuo, kokioje būsenoje dabar yra jo muzika: "Jaučiuosi subrendęs. Aš viską ir toliau prodiusuoju bei atlieku pats, tačiau rezultatas skamba kitaip. Tai funky rok'n'rolas, kuriame galima rasti visko po truputį."


   

Facebook comments