„Aš nebe Tavo“ – naujas muzikinis „Pinup Girls“ šuolis į vasarą

Daugiau nei prieš metus laiko įsiveržusios į pramogų pasaulį, „Pinup Girls“ merginos nepalieka abejingų ir toliau kopia sėkmingais karjeros laiptais. Vieni jas kritikuoja dėl milžiniško kiekio fotosesijų, kiti myli dėl paprastumo, nuoširdumo ir muzikinės veiklos, o vyrai tiesiog gėrisi merginų grožiu. Pramogų pasaulyje šios merginos vis dažniau įvardijamos kaip stipriausios scenos debiutantės, kurios per rekordiškai trumpą laiką užsitarnavo šiltą vietą po šou saule.

Pasitikdamos karštą vasarą „Pinup Girls“ dainininkės Ieva Ambrazaitė, Viktorija Sutkutė ir Simona Šermukšnytė savo klausytojams pristato šviežiausią muzikos dozę. „Naujas mūsų darbas „Aš nebe Tavo“ – muzikinis šuolis į vasaros teikiamus malonumus. Neįsivaizduojam karštojo sezono be jūros, smėlio, šaltų ledų, įsimintinų nuotykių, vaikinų ir linksmos muzikos“, – sako merginos. Atlikėjos visą vasarą praleis koncertuodamos pajūryje, todėl nauja savo daina tikisi išjudinti visus poilsiautojus. „Energingas ritmas, užvedančios vokalo partijos ir sklindantis seksualumas – būtent tai, ko reikia vasaros siautuliui“, – pasakoja Simona.

Pristatydama kūrinį Ieva Ambrazaitė sako, kad: „Mūsų tikslas nebuvo kuo skubiau pristatyti naują kūrinį klausytojų teismui, bet sukurti tokią dainą, kurią pirmiausia pamiltume mes. Kuri būtų išbaigta nuo pradžios iki pabaigos ir kad dainuodamos galėtume iš tikrųjų jausti tą svaiginančios vasaros aistrą“. Todėl merginos neskubėjo pristatyti naujo kūrinio savo klausytojams, bet uoliai dirbo įrašų studijoje, dalyvavo kūrybiniame procese ir šokių salėje, kad galėtų džiaugtis išbrandintu rezultatu.

„Juk Vasara – toks metų laikas, kai norisi būti nerūpestinga, šiek tiek vėjavaikiška ir nepriklausoma. O naujas mūsų kūrinys ir yra būtent apie tai. Juk temperatūrai kylant vis aukščiau , kūną dengia vis mažiau drabužėlių“, – klastingai šypteli Viktorija.
„Pinup Girls“ naujausią kūrinį „Aš nebe Tavo“ ir išskirtinį stilių ruošiasi pristatyti šį savaitgalį, birželio 2 dieną, Nidos festivalyje „Benai, plaukiam į Nidą 2012“.   

Facebook comments