Neda pristato naujausią savo kūrinį "Light In The Dark" (+ audio)

Kadaise Muzikos akademijos simfoniniame orkestre solines partijas, petys į petį su obojininku Linu Šalna, raitė fleitininkė Neda Malūnavičiūtė ... Vėliau Neda tapo atlikėja Neda, o Linas iki pat šiandien yra solistas Valstybiniame simfoniniame orkestre, taip pat dėsto, o kadaise ir grojo bei dainavo tokiose grupėse, kaip "Pėdsakai" bei "Humanoidai".

Šiuo metu Linas Šalna be aktyvaus muzikavimo kuria bei aranžuoja muziką. Visai neseniai, tarsi pratęsdami jaunystės kūrybinį bendradarbiavimą, po daugelio laiko tarpo, šie du muzikantai susitiko įrašų studijoje, ko pasekmė, tarsi sunkmečio nugalėtojas, gimė naujas muzikos kūrinys pavadinimų "Light in the dark". Tai žaviai melancholiškas, žinomos džiazo atlikėjos ekskursas į klasikinės baladės žanrą. Lyrišką obojaus solo partija įgrojo pats autorius – Linas Šalna.

Taip pat paminėsime, kad tai bene pirmasis Nedos singlas, įdainuotas anglų kalba, kuri autoriaus manymu, yra gerokai dėkingesnė atlikti įvairiausių stilių muzikai. Šįsyk to kaltininkas, geras muzikantų draugas, Lietuvos armijos majoras, taip pat poetas, neseniai išleidęs savo eilių rinkinį - Valerijus Šerelis.


   

Facebook comments