Nelsono Mandelos gimtadienio šventėje - žvaigždžių spindesys (+ video)

Penktadienio vakarą Londono Hyde parką nušvietė tikra žvaigždžių galaktika. Šioje vietoje buvo minimas 90-asis Nelsono Mandelos gimtadienis.

Pastarojo laikotarpio bėdas pamiršusi, pagrindine vakaro, skirto buvusiam Pietų Afrikos Respublikos prezidentui, žvaigžde tapo Amy Winehouse. Dainininkė sužavėjo publiką puikiu pasirodymu, o taip pat atliko duetą su „The Special AKA“ žvaigžde Jerry Dammers‘u, parašiusiu kūrinį „Free Nelson Mandela“ specialiai šiam vakarui.

Be šių dviejų atlikėjų scenoje pasirodė „Queen“, Josh‘as Groban‘as, Leona Lewis bei „Razorlight“. Vakarėlį vedė Will‘as Smith‘as su žmona Jada Pinkett Smith.

Juostos „I Am Legend“ žvaigždė, paėmęs į rankas mikrofoną, nukėlė publiką į praeitį, atlikdamas trumpą ankstesnių savo hitų derinį. Jame buvo ir TV šou „Fresh Prince of Bel Air“, kuriame aktorius išgarsėjo, teminis kūrinys.

Ilgamečiai Mandelos draugai, „U2“ atstovai Bono ir The Edge, negalėjo atvykti į renginį, nes aktyviai dirba savo studijoje Dubline, todėl įrašė žinutę, kurioje Mandelai sudainavo Stevie Wonder‘io dainą „Happy Birthday“.

„Razorlight“ koncerto metu pasinaudojo proga ir išreiškė protestą prieš Robert‘o Mugabe rėžimą Pietų Afrikos Respublikos kaimynystėje esančioje Zimbabvėje. Jie kartu su susirinkusiųjų minia skandavo „Democracy for Zimbabwe“.

„Spice Girls“ atstovė Geri Halliwell taip pat paragino Mugabe įkvėpimo pasisemti iš Mandelos. Ji kalbėjo miniai: „Kai Nelsonas Mandela kalba, žmonės jo klauso. Galbūt jo paklausys ir Mugabe.“

Koncerto akimirkos.

Amy Winehoue atlieka savo hitą "Valerie".

Amy Winehouse ir Jerry Dammers'o duetas, "Free Nelson Mandela".

Leona Lewis superhitas "Bleeding Love" taip pat skambėjo šventėje.

Grupės "Queen" pasirodymas. Atliekama daina "We Will Rock You".

Grupės "Razorlight" šou. Kūrinys "Before I Fall To Pieces".

"U2" lyderių sveikinimas Nelsonui Mandelai.


   

Facebook comments