Nepraėjus nė 2 mėnesiams nuo albumo "Someday World" išleidimo, Brian Eno su Karl Hyde pristatys sekantį - "High Life" (+ nauja daina)

Na ir kūrybingumas! Brian Eno, šiemet dirbęs prie Damono Albarno bei Owen Pallet įrašų bei šio mėnesio pradžioje (gegužės 5 d.) su "Underworld" nariu Karl Hyde išleidęs albumą "Someday World", jau skelbia apie sekančio disko išleidimą.

Naujasis albumas "High Life", kuriame Eno vėl bendradarbiavo su Hyde, pasirodys liepos 1 dieną, o tai reiškia, kad nepraėjus nė 2 mėnesiams nuo paskutiniojo jų bendro albumo. Muzikantai jau dalinasi ir naujuoju singlu "DBF", kurį galite išgirsti apačioje esančiame grotuve.

Nors diske bus 6 dainos, visgi tai nėra mini albumas. Bendra kompozicijų trukmė - 45 minutės. Albumo viršelį, kurį matote po kaire, sukūrė pats Eno.

Muzikantas paaiškino, kodėl šis albumas pasirodys taip greitai po paskutiniojo išleidimo:

"Kai baigėm įrašinėti "Someday World", tebejaučiau tą patį įkvėpimą. Nenorėjau sustoti kūręs ir visai netroškau imtis visų tų albumo reklamavimo reikalų. Todėl pasiūliau Karlui iškart imtis sekančio albumo, kuriame toliau plėtotume ano albumo idėjas ir tas, kurių nespėjom įgyvendinti."

"High Life" dainų sąrašas atrodys taip:

01 Return
02 DBF
03 Time to Waste It
04 Lilac
05 Moulded Life
06 Cells & Bells

Pirmoji daina iš būsimo albumo - "DBF":   

Facebook comments