Nesutarimai Hip-Hop‘o pasaulyje nesibaigia

Kol Niujorko reperis "Fredro Starr" (Fredro Scruggs) ruošiasi naujo filmo "Torque", kuriame atliks vaidmenį, filmavimui, spauda išplatino jo duotą interviu apie nesutarimus tarp jo ir 50 Cent, kurie dar labiau paaštrėjo po kivirčo "Vibe Awards" apdovanojimų ceremonijos metu.

"Tai buvo tiesiog ginčas. Iš tiesų aš negaliu per daug apie tai kalbėti, nes tai juridinis reikalas," sakė Fredro, "Tai buvo incidentas, įvykęs tik tarp manęs ir Curtis Jackson. Tačiau nesutarimai prasidėjo dar anksčiau, kai 50 prisikabino prie repo grupės "Onyx" nario "Sticky Fingaz".

Fredro papasakojo, kad Onyx ir 50 Cent pradėjo savo karjerą padedami to paties žmogaus, Jam Master Jay, žymiojo Run DMC kolektyvo nario. Santykiai tarp grupės ir reperio paaštrėjo, kai 50 padarė keletą nepagarbių pareiškimu apie Onyx narį Sticky Fingaz tiek spaudoje, tiek savo kūryboje.

"Manau, kad tai viso labo vietinis konfliktas, neišaugsiantis iki pasaulinio mąsto. Jis užkliudė Sticky ir nuo to laiko, kas jam beatsitiktų, tai liečia ir mane."

Fredro atskleidė nedidelę paslaptį, kad jis dabar dirba su reperiais "Domination" ir Bang 'Em Smurf", kuris anksčiau taip pat turėjo nesutarimų su tuo pačiu 50 Cent.

Pasak spaudos, konfliktas tarp Smurf ir 50 prasidėjo, kai Smurf buvo nuteistas kalėjimu, o 50 atsisakė sumokėti už jį išpirką.

"Jie nebebendrauja su G-Unit," pridūrė Fredro. "Nežinau kodėl, net nenutuokiu, kame problema, tik žinau, kad "Domination" tikrai yra talentingas. Mes puikiai sutariame su juo ir Smurf ir dabar aš esu jų kompanijos "Silverback Guerillaz" dalis. Noriu jiems padėti įsitvirtinti Pietų Jamaikoje, Queens'e (gimtosiose gatvėse)."

Fredro taip pat sakė, kad konfliktą galėjo įtakoti jo bendradarbiavimas su Smurf ir Domination. "Spėju, kad 50 Cent jaučia, jog aš pasirinkau ne jo pusę," tęsė Fredro. "Kad ir koks nežymus karas būtų tarp 50 Cent ir mano partnerių, aš dalyvauju tame kare."

Pastaruoju metu Bang 'Em Smurf ir Domination išleido du vietinius įrašus, kuriuose išreiškė neapykantą prieš 50 Cent ir G-Unit. 50 Cent negalėjo pakomentuoti susidariusios situacijos, nes šiuo metu nebuvo pasiekiamas.

Naujasis kino filmas "Torque", kuriame vaidins Fredro Srarr, turėtų pasirodyti šalies ir užsienio kinuose kitų metų sausio 16d. Filmo režisierius yra Joseph Khan, tas pats žmogus, kuris režisavo tokius filmus, kaip "Fast and The Furious" ("Greiti ir įsiutę") ir "XXX".


   

Facebook comments