Netikėtas “Pikaso” koncertas Naujoje Vilnioje

Grupė “Pikaso” gerokai nustebo gavusi pasiūlymą surengti specialų koncertą sostinės Naujosios Vilnios psichiatrijos ligoninėje.

“Tai buvo vienas keisčiausių pasiūlymų per visą karjerą. Paskambino vienos pacientės tėvas ir paprašė surengti jo dukrai koncertą. Ilgai svarstėme, ar važiuoti, nes mus valdė visuomenėje dar gyvi stereotipai apie tokio tipo įstaigas. Lemtingą sprendimą priimti paskatino mūsų vadybininkas, kuris anksčiau vienoje psichiatrijos klinikų atliko praktiką. Nuvykome ir nesigailėjome, koncertas buvo šaunus”, - pasakojo “Pikaso” nariai.

Vaikinai koncertavo maždaug 30 ligoninės pacientų, kurių dauguma – paaugliai turintys bendravimo problemų, sergantys depresija ar bandę prieš save pakelti ranką.

“Po koncerto važiavau namo ir galvojau: stogas pavažiuoti gali kiekvienam, man pačiam paauglystėje į galvą ateidavo keistų minčių. Tik man, ačiū Dievui, pavyko pačiam susitvarkyti. Kitiems gi reikia pagalbos. Linkiu, kad visi tie paaugliai, kurie klausėsi mūsų, įveiktų savo problemas ir grįžtų į normalaus gyvenimo vėžes. Ir tai mergaitei, dėl kurios tėtis taip išgyvena ir stengiasi, linkiu kuo geriausios ateities. Gyvenimas būna sunkus, bet jis - gražus ir džiaugtis juo kartais reikia išmokti”, - sakė Dainius.


   

Facebook comments