Netrukus pasirodysiančio naujojo singlo viršelį pristačiusi Lady GaGa prakalbo apie savo seksualinį gyvenimą

Lady Gaga ir toliau tęsia savo gerbėjų erzinimo kampaniją – vasario 8-ąją dieną ji pristatė naujojo singlo „Born This Way“ viršelį.

Dainininkės sugrįžimo singlas yra, ko gero, plačiausiai nušviečiamas kūrinys pastaruoju metu. Vasario 11 d. ši daina pagaliau bus pristatyta muzikos mėgėjams.

Paskutiniuoju GaGos koziriu tapo singlo viršelio pristatymas. Juodai baltame viršelyje atlikėja vaizduojama išsidraikiusiais plaukais, tatuiruotėmis išpuošta nugara bei įdomia peties forma. Tai galite matyti iliustracijoje šalia naujienos.

Kūrinio „Born This Way“ laukimas pagaliau baigsis šį penktadienį, mat ji kiek paankstino jo pasirodymo pradžią. Anksčiau buvo manoma, kad daina pirmą kartą nuskambės sekmadienį, kai ji surengs šou „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje.

Praėjusį mėnesį ji internete išplatino .

Tuo tarpu neseniai duotame interviu Lady Gaga atskleidė, jog lovoje meilužiai ją vadina vardu Stefani.

Apie seksualinį gyvenimą prakalbusios atlikėjos, kurios tikrasis vardas ir yra Stefani, buvo paklausta, ar ją kas nors dar taip vadina.

„Taip, kai kurie žmonės vadina. Ypač lovoje,“ pareiškė dainininkė.

Tuomet laidos vedėja pasitikslino: „Nenorite, kad kažkas tuo intymiu metu šauktų „Lady Gaga“?“. Atlikėja atšovė: „Ne. Tai mane išgąsdintų.“

Pilnas interviu JAV laidoje „60 Minutes“ pasirodys kitą savaitę.


   

Facebook comments