New Wave 2009“ konkurse dalyvavo grupės „BM“ ir „el Fuego“

2009 balandžio 17 dieną, grupės „BM“ ir „el Fuego“ dalyvavo konkurso „New Wave 2009“ pusfinalyje, kuris vyko Rygoje, koncertiniame klube „Godvil“.

"Naujoji banga 2009" (New Wave 2009) yra Jūrmaloje vykstantis Latvijos ir Rusijos organizuojamas tarptautinis muzikinis konkursas. Konkurso pagrindiniai organizatoriai yra Raimondas Paulas, Igor Krutoj ir Ala Pugačiova. Konkursas "Naujoji banga" visuomet pritraukia daug Rusijoje ir pasaulyje žinomų žvaigždžių.

Konkurse „New Wave 2009“ dalyvavo atlikėjai iš daugelio šalių, iš Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Ispanijos, Rumunijos, Izraelio, Irano, Kenijos, JAV bei kitų valstybių. Iš Lietuvos buvo atvažiavę penki atlikėjai bei grupės.

Grupės “BM” ir “el Fuego” nariai labai daug dirbo prieš konkursą, intensyviai repetavo ir ruošėsi šiam konkursui. Labiausiai jaudinosi grupės „BM“ narės, nes joms tai buvo pirmasis tokio lygio konkursas.

Atlikėjai turėjo dainuoti prieš dešimt komisijos narių, tarp kurių buvo tokie žymus žmonės kaip Igor Krutoj (konkurso meno vadovas), Aleksandr Rumiancev (konkurso generalinis direktorius), Levs Ostrovskis (meno direktorius) ir kt. Po pasirodymo abi grupės sulaukė didelio komisijos narių dėmesio ir pagyrimų. Ypatingo Aleksandro Rumiancevo dėmesio sulaukė viena „BM“ grupės narė, kuriai buvo pasiūlytas bendradarbiavimas.


   

Facebook comments