"Nine Inch Nails" lyderis nusivylė internetinėmis bendruomenėmis

Po keleto mėnesių tiesioginio bendravimo su gerbėjais internetinėje erdvėje, naudojantis tokiomis žinučių sistemomis ir socialiniais tinklais kaip „Twitter“, grupės „Nine Inch Nails“ lyderis Trent‘as Reznor‘as paskelbė nutaręs „atsijungti“ nuo šio proceso.

Birželio 10 d. savo bloge „Nine Inch Nails“ vokalistas teigė, jog „pasitraukė iš tradicinės įrašų kompanijų verslo aplinkos ir pabandė išbandyti tai, kuo gyvenama naujajame šių laikų pasaulyje“. Tuo tikslu jis įsitraukė į šiuo metu vis labiau populiarėjančias internetines bendruomenes.

Anot Reznor‘o, eksperimentas nedavė lauktų rezultatų ir jis „atsijungia nuo socialinių tinklų svetainių, nes galiausiai tokia veikla suteikia daugiau žalos nei naudos. Idiotai valdo“.

Reznor‘as negailėjo kritikos „Metal Sludge“ svetainei, apie kurią sakė: „Svetainėje "Metal Sludge" renkasi patys blogiausi žmonės, kuriuos man kada nors teko pažinti. Šią bendruomenę iš esmės sudaro nepatrauklios nutukusios moterys, kurios viešai fantazuoja apie seksą su vaikinais iš įvairių grupių.“

Jis taip pat paminėjo žmones, kurie apsilankę visoje eilėje „Nine Inch Nails“ vėliau reiškia „nuolatines priekabes virtualioje erdvėje“.


   

Facebook comments