„Nokia“ penkis Lietuvos pramogautojus skraidins į „Nokia Trends Lab“ renginį Suomijoje

Penki muzikos renginių mėgėjai iš Lietuvos kovo mėnesį vyks šėlti į tarptautinio renginių ciklo „Nokia Trends Lab“ vakarėlį Suomijoje. Keliones į Helsinkyje vyksiantį renginį, kuriame klubinės muzikos garsai persipins su audringu suomiškuoju roku, Lietuvos pramogautojams padovanos „Nokia Lietuva“, organizuojanti konkursą „PressPlay“.

„Kovo 19-ąją Helsinkyje įvyks naujas „Nokia Trends Lab“ muzikinis eksperimentas, kurį išvys ir penki laimingieji iš Lietuvos. Jais pretenduos tapti „PressPlay“ konkurso dalyviai, o nugalėtojas paaiškės kovo 5 dieną“, - teigia „Nokia Lietuva“ rinkodaros vadovė Raivara Šemetulskytė.

„Nokia Trends Lab“ Helsinki vakarėlyje klubinės muzikos gerbėjus pasitiks pirmasis mobilusis didžėjus pasaulyje – suomis dj Slow. Jis dainas miksuoja savo mobiliuoju telefonu ir linksmina publiką būdamas greta, o ne stovėdamas ant pakylos. Dj Slow siūlo įvairių muzikos stilių – džiazo, salsos, funk ir kt. – kokteilį.

Renginyje Helsinkyje pasirodymą surengs ir suomių rokeriai „Poets of the Fall“. Jie jau kelerius metus savo dainomis karaliauja gimtosios Suomijos ir kitų Europos šalių muzikiniuose topuose. Įvairių valstybių scenose (Lietuvoje taip pat) koncertavusi grupė išgarsėjo 2004 metais, sukūrusi baladę „Late Goodbye“ kompiuteriniam žaidimui „Max Payne 2“. Jau tris albumus išleidusi rokerių trijulė rinko statulėles įvairiuose apdovanojimuose – „Emma“, „MTV Music Awards“. „G.A.N.G. Awards“ ir kituose.

Norintys dalyvauti „PressPlay“ konkurse ir laimėti kelionę į „Nokia Trends Lab“ vakarėlį Helsinkyje turi registruotis tinklalapyje www.pressplay.lt ir atvykti į vieną iš konkurso renginių. Jie vyks prie „Nokia“ salonų „Akropoliuose“ – Vilniuje (vasario 14-15 d.), Kaune (vasario 22-23 d.) ir Klaipėdoje (vasario 29-kovo 1 d.). Prie specialaus stendo ausinėmis, Nokia muzikiniais telefonais ir ekspresyviomis šypsenomis „apsiginklavę“ kandidatai bus nufotografuojami, o nuotraukos talpinamos svetainėje www.pressplay.lt. Nugalėtojus, keliausiančius į „Nokia Trends Lab“ Helsinkyje, išrinks svetainės lankytojai.

Prie Nokia salonų „Akropoliuose“ vyksiančiuose „PressPlay“ renginiuose taip pat bus galima išbandyti ir laimėti naujuosius „Nokia 5610 XpressMusic“ ir „Nokia 5310 XpressMusic“ telefonus.

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo sąlygas galima rasti internete, adresu www.pressplay.lt


   

Facebook comments