O-Town nariai pradės solo karjeras

O-Town gal ir išsiskirstė 2003-iųjų lapkritį, tačiau tai tikrai nebuvo paskutinis kartas, kai mes matėme televizijos realybės šou metu sukurtą grupę.

Dauguma grupės narių ketina pradėti solo karjeras. Panašu, kad grupė išsiskirstė ne dėl nesutapusių nuomonių apie kuriamą muziką, o dėl paprasčiausio uždirbamų pinigų sumažėjimo.

Buvusios grupės narys Ashley Parker‘is Angel‘is atskleidė: „Deja, kaip O-Town, mes turėjome pasirašyti begalę mums, kaip atlikėjams, nepalankių sutarčių. Mes negalėjome išreikšti savęs taip, kaip TV šou metu.“

Ashley pradeda savo solinę karjerą ir ketina atlikti savo pasirodymus, juose naudodamas pianiną bei grodamas gitara. Kalbėdamas apie naują savo gyvenimo ir kūrybos etapą, jis taip pat tikino būsiąs daug aktyvesnis muzikos bei tekstų kūrimo srityje.

Ashley grupės draugas Erik-Michael‘as Estrada taip pat ketina ant scenos išeiti vienas – visgi, daugiau detalių apie būsimus jo planus nėra pranešama.

O-Town gerbėjus galėtų paguosti tai, kad grupės nariai ir dabar yra puikūs draugai ir visiškai nesigaili patirtų nuotykių TV projekto metu.


   

Facebook comments