Oasis gros "Glastrpmbury" festivalyje

Oasis oficialiai patvirtino, kad birželio 25 d. gros „Glastonbury“ festivalyje.

Pranešama, kad kartu su legendine brolių Neol‘o bei Liam‘o Gallagher‘ių kompanija scenoje gros garsiosios Liverpulio ketveriukės „The Beatles“ muzikanto Ringo Starr sūnus Zak Starkey.

Apie tai svečiuodamasis „BBC“ patvirtino grupės dainų autorius ir gitaristas Noel Gallagher. „Šio koncerto metu Zak Starkey pakeis iš grupės išmestą būgnininką Alan‘ą White‘ą“, - sakė muzikantas.

Noel Gallagher prasitarė, kad naujo Oasis albumo šiemet galime ir nesulaukti.

Be to, artistas paneigė kalbas, esą grupė susipyko su prodiuseriai Death In Vegas. „Mums neužteko laiko. Death In Vegas turėjo pradėti savo albumo įrašus, todėl bendradarbiavimas ir nutrūko. Patikėkite, šioje istorijoje niekas nieko neatleido“, - užtikrino Noel Gallagher.

Dvi dienas prieš „Glastonbury“ festivalį Oasis surengs dar vieną nedidelį koncertą. Manoma, kad birželio 23 d. Dorsete planuojamas pasirodymas vyks „Lighthouse“ salėje, kurioje telpa apie 2500 žmonių.

Oasis apšildys grupė The Bees. „Esame pamaloninti, kad prieš pagrindinį vakarą „Glastonbury“ festivalyje Oasis nusprendė groti pas mus. Buvo nemažas pasirinkimas, todėl nuoširdžiai džiaugiamės, kad pasirinko būtent mus“, - sakė „Lighthouse“ atstovas Ros Fry.


   

Facebook comments