Oficialu: Gatvės kovose užgrūdinti „Machine Head“ pirmą kartą užsuks į Lietuvą

Daugiau kaip 20 metų Baltijos šalys taip ir nebūdavo įtrauktos į JAV metalo grandų „Machine Head“ gastrolių žemėlapį, bet pagaliau šiemet jų bus sulaukta – rugsėjo 11 d. „Machine Head“ koncertuos Vilniuje, klube „Forum Palace“.

„Machine Head“ siela ir variklis yra gitaristas ir vokalistas Robb Flynn, kuris muzikanto patirties įgijo grodamas legendinėje Kalifornijos „thrash“ metalo grupėje „Vio-Lence“. Po „Vio-Lence“ ir vietinės gaujos karo Robb Flynn drauge su bosininku Adam Duce ir kitais muzikantais 1991-ųjų pabaigoje įkūrė „Machine Head“. Jau pirmasis grupės albumas „Burn My Eyes“ tapo tikra sensacija ir bomba apsnūdusiame metalo pasaulyje. Aršios gitaros, šiurkštus R. Flynn balsas, rasizmą, religinį fanatizmą, priklausomybę narkotikams ir kitus asmeniškai patirtus socialinius skaudulius demaskuojantys dainų tekstai pataikė tiesiai į dešimtuką – „Burn My Eyes“ įsigijo daugiau kaip 400 tūkstančių metalo gerbėjų visame pasaulyje. Po tokio sėkmingo debiuto „Machine Head“ buvo pakviesti koncertuoti su ryškiausiomis to meto metalo žvaigždėmis, ir šį melomanų bei koncertų organizatorių pasitikėjimą Oklando ketveriukė pateisina iki šiol, rengdama energija sprogstančius kokybiško metalo pasirodymus. „Machine Head“ yra buvusi visų didžiausių pasaulyje metalo muzikos festivalių pagrindine grupe. Verta paminėti, kad „Machine Head“ yra pakankamai reti svečiai Europoje, o gastroles Rytų Europoje rengia apskritai pirmą kartą.

2013 m. po ilgų barnių ir nevaisingos psichoterapeutų pagalbos, išsiskyrė vaikystės draugų „Machine Head“ įkūrėjų R. Flynn ir A. Duce keliai, tačiau, atrodo, šis nemalonus įvykis neturėjo stiprios neigiamos įtakos kūrybai – 2014 m. pasirodęs naujausias albumas „Bloodstone & Diamonds“ yra kupinas dainų, kurias kiekvieną atskirai galima būtų pavadinti hitu.

Išmoningai derindami senąsias, pasaulinę šlovę pelniusias dainas su nauja kūryba, „Machine Head“ koncertuose nevengia pateikti ir staigmenų: nuo pasirinktų „Pantera“ dainų improvizacijos iki garsių kviestinių svečių scenoje ar net iššūkio minioje stovinčiam gerbėjui kartu su muzikantais čia ir dabar atlikti grupės kūrinį! „Mirties siena“ (angl. „Wall of Death“), gigantiškas publikos sūkurys (angl. „Circle pit“) ir aukščiausios kokybės gyvai atliekama muzika „Machine Head“ koncertus iškelia aukštai virš įprastinių roko ar metalo pasirodymų.

Bilietus į renginį platiną „Bilietai.lt“. Bilietų kiekis ribotas.


   

Facebook comments