Ozzy Osbourne'as: „Billas Wardas turi didelį antsvorį, o būgnininkas privalo būti geros formos“

„Black Sabbath“ pagaliau gali mėgautis savo atsikūrimo vaisiais - praėjus daugiau nei metams po to, kai Ozzy Osbourne'as, Geezeris Butleris ir Billas Wardas pranešė apie naują albumą bei būsimą turą, „Black Sabbath“ įvykdė abu pažadus, tiesa, be Wardo. Būta daug diskusijų apie Wardo pasitraukimą, bet naujausiame interviu vokalistas Osbourne'as suabejojo Wardo galimybėmis groti po dviejų valandų trukmės šou kasdien, pabrėždamas būgnininko antsvorį ir du širdies smūgius.

„Black Sabbath“ atsikūrimas buvo oficialiai paskelbtas ypatingą datą - 2011m. lapkričio 11d. (11-11-11), bet Billo Wardo klausimai bei Tony Iommi vėžio diagnozė trumpam buvo sustabdę grupės planus. Dabar, „Black Sabbath“ pirmą kartą pasiekė JAV albumų topo viršūnę su studijiniu įrašu „13“ ir šiuo metu koncertuoja Šiaurės Amerikoje. Nors Sabbath mėgaujasi didžiule dalinio atsikūrimo sėkmė, Billo Wardo tema eskaluojama nuolat.

Interviu Niujorko „Daily News“ Osbourne'as papildė ankstesnius savo pareiškimus, jog Wardas yra fiziškai nepajėgus groti kartu su Sabbath turų metu. „Atvirai šnekant, netikiu, jog jis būtų ištvėręs turą. Jis turi didžiulį viršsvorį. Būgnininkas turi būti geros formos, o jis jau patyrė du širdies smūgius, nenoriu būti atsakingas už jo gyvybę“. Kita vertus, Ozzy patvirtino, jog durys Wardui visada atviros ir grupė be jo nėra tokia pati.   

Facebook comments