P. Diddy taip pat nori pirkti NBA klubą

Sean'as "P. Diddy" Combs'as seka Jay-Z pėdomis ir šiuo metu aptarinėja galimybę nusipirkti NBA klubą. Combs'as neatskleidė, kokią komandą jis yra nusižiūrėjęs, tačiau patikino, kad jo ketinimai rimti. Jis sakė, kad savo šansus valdyti dalį kurios nors komandos per ateinančius dešimt metų vertina visu šimtu procentų.

"Šiuo metu yra dvi komandos, kurios man rūpi," sakė Combs'as, NBA lygos vadovų surengtoje technologijų konferencijoje. "Aš aktyviai domiuosi tomis komandomis ir mano didžiausia svajonė yra kurią nors iš jų nusipirkti."

Combs'as, kurio visas turtas vertinamas didesne, nei $250 milijonų dolerių, suma, praėjusiais metais išreiškė norą pirkti Niujorko "Knicks" klubą, tačiau tas noras ir liko tik noru. Kai apie repo žvaigždės ketinimus sužinojo NBA komisaras David'as Stern'as, jo žodžiai buvo tokie: "Tikiuosi, jis pasitaupys savo pinigus, nes komandos pirkimo kaina yra per aukšta ir ji toliau kyla." Tačiau Combs'as sako, kad aukštos kainos jo tikrai neatbaidys.

"Kitos komandos turėtų pažiūrėti į mane rimtai," sakė jis. "Aš niekada nesiliauju siekti savo svajonių ir šįkart aš jas išpildysiu."


   

Facebook comments