Pabaltijo didžėjai pelnė tarptautinį pripažinimą

Po 2 metų pertraukos šių metų liepos 15 d. į Berlyno gatves sugrįžtačiame didžiausiame Pasaulyje šokių muzikos festivalyje „Love parade“ vienoje iš 40 judančių scenų karaliaujančias matysime ir garsiausias Pabaltijo Dj‘ų komandas Pure Culture (Lietuva), Amber Muse (Latvija) ir Club Unlimited (Estija), susijungusias į bendrą projektą „Baltic groove union“. Teisę turėti savo nuosavą sceną (sunkvežimį) „Baltic groove union“ nariai iškovojo dalyvavę visuotiniuose rinkimuose. Viso rinkimuose buvo užregistruota daugiau nei 400 geriausių ir plačiai pasaulyje žinomų šokių muzikos renginių organizatorių, tačiau tik 35 komandoms buvo suteikta teisė dalyvauti didžiausioje pasaulio šokių muzikos fiestoje, kurią 2004 metais aplankė net 3.000.000 žmonių.

„Baltic groove union“ projektas, kurį sudaro diskžokėjai Marius Ivanoff ir Mindaugėlis (LT), Bogdan Taran (LV), DJ Lona (LV), DJ Ex Da Bass (LV) ir DJ Kolzar (EE), užėmė 2 vietą visuotiniame balsavime, aplenkę tokius stambiausių pasaulio šokių muzikos industrijos grandus kaip Paul Van DYK komandą (3 vieta), DJ Tiesto (5 vieta), geriausią pasaulio klubą „Space Ibiza“ (10 vieta) bei garsų UK brandą „Ministry of sound“ (12 vieta).

„Šia akcija per didelių tikslų sau nekėlėme. Iš tikrųjų, balsavimui registruodami „Baltic Groove Union“ projektą tenorėjome išbandyti save ir įvertinti savo bei kaimyninių Baltijos šalių indėlį į šokių muzikos kultūrą. Be to, šis žingsnis 100 procentų atitiko mūsų kompanijos kredo – visada ieškoti ko nors nauja ir ideologine prasme būti bent vienu žingsniu priekyje. Esame užtikrinti savo pozicijomis Lietuvoje, tačiau pasauliniu mastu, reikia pripažinti, buvome mažai žinomi. Be abejo, tikėjomės patekti tarp nugalėtojų, tačiau, bet kokiu atveju, patekti į 1 dešimtuką nesitikėjome, o antrosios vietos bendrajame reitinge prognozuoti nedrįso net drąsiausi iš mūsų – ne veltui projekto „Baltic Groove Union“ sėkmė viso Pasaulio vienbalsiai vadinama didžiausia „Love parade“ rinkimų sensacija. Esame be galo dėkingi mus palaikiusiems ir už mus balsavusiems, vadinasi, mūsų darbais tikintiems Pabaltijo šokių muzikos gerbėjams. Tačiau, tik 50% bendrojo rezultato sudarė klubinės kultūros gerbėjų balsai – likusius 50% skyrė festivalio organizacinis komitetas, kuris vertino ne tik DJ-jų biografijas. Didžiąja dalimi bendrąjį balsą lėmė kompanijų, kurioms priklauso DJ‘ai, pasiekimai, nuveikti darbai bei indėlis į šokių muzikos kultūros populiarinimą savo šalyje, organizuojamų renginių kokybė ir marketinginis pateikimas. Ypatingai džiaugiamės, kad visas mūsų atliktas darbas aukščiausiais balais buvo įvertintas didžiulį autoritetą turinčių „Love Parade“ festivalio organizatorių. Po šio mūsų žingsnio pagaliau galime teigti, kad Pabaltijo šalys integravosi į Europos Sąjungą ir šokių muzikos kultūros srityje. Gavę tarptautinį pripažinimą, nuo šiol galime vadintis pilnaverte pasaulinės šokių muzikos kultūros dalimi“, pasakojo projekto iniciatorius ir koordinatorius Mariaus Ivanoff.


   

Facebook comments