Pagaliau pasirodė ilgai lauktas naujasis „Biplan“ albumas

Muzikos agentūra „Motif“ pristato ilgai lauktą naująjį „Biplan“ albumą „Nuodai. P.S. Lyg paskutinį kartą“. 4 metus tobulintą darbą grupės gerbėjai jau nuo dabar gali įsigyti visose prekybos vietose.

Tai 5-asis studijinis 13 metų gyvuojančios grupės darbas, kuris jau dabar vertinamas brandžiausiu ir didžiausios sekmės sulauksiančiu „Biplan“ albumu. Be to, jis pilnas intriguojančių dalykų: albume galima išgirsti Karinos Krysko balsą ir Eimanto Belicko atliekamas smuiko partijas, o paskutinė daina trunka rekordiškas 18 minučių. Gerbėjus taip pat nustebins albumo viršelis, kuris kaip ir pavadinimas yra sukurtas iš dviejų dalių.

Pasak grupės, naujo albumo pavadinimas kai kuriems gali sukelti nerimą, kad „Biplan“ žada skirstytis, tačiau ketveriulė juokauja, kad per 4 tylos metus susikaupė daug naujų minčių dar ne vienam naujam albumui ir taip lengvai gitarų ant vinies nepakabins.

„Albumo pavadinimas – tai tarsi dvigubas iššūkis. Pirmasis žodis ragina išbandyti gero poveikio nuodus, kitaip tariant mūsų naująsias dainas, o likusi pavadinimo dalis – daryti gyvenime viską taip gerai, lyg tai būtų paskutinis kartas – mylėti, groti koncerte, bendrauti su artimaisiais, apsikabinti“, – sako Maksas.

Įsitikinti ar naujasis albumas toks geras, lyg jis būtų paskutinis, patys nekantriausi gerbėjai galės jau šį ketvirtadienį, kovo 5 d. rengiamame albumo pristatymo koncerte. Jis įvyks muzikos ir kokteilių bare „Champagne Bar“ (A. Vienuolio g. 4), Vilniuje. „Biplan“ žada daug roko, gero garso, muzikinių nuodų ir bisų.

Greitai tirpstančius išankstinius bilietus į naujojo albumo „Nuodai. P.S. Lyg paskutinį kartą“ pristatymą galite įsigyti „bilietai.lt“ kasose.


   

Facebook comments