Pagaliau tai įvyko! Holivudo komikas Willas Ferrellis ir Chadas Smithas susirėmė linksmoje būgnų dvikovoje, kurioje sudalyvavo ir pastarojo grupė "Red Hot Chili Peppers" (+ 2 video)

Pagaliau įvyko "amžiaus dvikova" tituluojamas susirėmimas būgnais, kuriame dalyvavo du "antrininkai" - Holivudo komikas Willas Ferrellis ir "Red Hot Chili Peppers" būgnininkas Chadas Smithas.

Jiedu panūdo išsiaiškinti, kuris jų yra geresnis būgnininkas po to, kai vasario mėnesį Ferrellis "prisipažino", kad jis ir Chadas Smithas yra vienas ir tas pats žmogus. "Jokio Willo Ferrellio nėra - yra tik vienas Chadas Smithas," sakė jis. Tai išgirdęs, Smithas suvaidino supykusį ir iššaukė aktorių į dvikovą.

Po ilgų metų, kuomet daugelis maišė šias dvi garsenybes, gegužės 22 dieną jos pagaliau susitiko akis į akį. Tai įvyko laidoje "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon".

Vienodai apsirengę Willas ir Chadas, kas dar labiau paryškino jų nepaprastą panašumą, atvirai pašnekėjo apie savo "konkurenciją", o tada nuo žodžių perėjo prie darbų - abu sėdo prie būgnų.

Nenorime išduoti, kas gi laimėjo šią dvikovą, kad nesugadintume staigmenos ir žiūrėjimo džiaugsmo, tačiau galime pasakyti viena - tai tikrai buvo viena juokingiausių kovų, kokias tik galima išvysti. Beje, jos gale prisijungė ir Chado grupė "Red Hot Chili Peppers", atlikusi "Blue Oyster Cult" koverį "Don't Fear The Reaper".

Gero žiūrėjimo!


   

Facebook comments