Paneigta, jog M. Jackson'o sugrįžimo koncertai atidedami dėl odos vėžio

Michael‘o Jackson‘o gastrolių organizatoriai paneigė pranešimus apie tai, jog savo pasirodymus Londono „O2“ arenoje dainininkas atidėjo dėl odos vėžio.

„AEG Live“ prezidentas Randy Phillips‘as „BBC“ žurnalistams tikino, jog atidėjimas neturi „visiškai nieko bendro“ su tariamomis pop karaliaus sveikatos problemomis.

Jis net pareiškė: „Rytoj imčiau ir iškeisčiau savo kūną į jo. Michael‘as yra fantastiškos formos.“

Phillips‘as teigė, jog sprendimą atidėti pasirodymus buvo „sunku“, o visi tie, kurie dėl laiko pakeitimo negalės dalyvauti koncertuose, atgaus sumokėtus pinigus.

Jis taip pat patikino, kad Jackson „nemiršta nuo odos vėžio“, tačiau pridėjo, kad galimi ir tolimesni atidėjimai, jei dainininkas pasijustų blogai.

Kaip pranešta vakar, „ AEG“ dėl atidėjimo apkaltino prastą scenos apšvietimą ir teigėjo, jog laiko reikia šioms problemoms išspręsti.

Pirmojo Jackson‘o pasirodymo data nukelta penkiomis dienomis į liepos 13-ąją, o kiti trys pasirodymai perkelti į 2010-ųjų metų kovo pradžią.

Gerbėjai jau spėjo pareikšti nepasitenkinimą, o labiausiai nusivylė tie, kurie įsigijo bilietus į antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąjį pasirodymus.

Vienas iš jų žurnalistams teigė: „Tai lyg pokštas. Dabar aš turiu metus laukti pasirodymo, kurį turėjau pamatyti po kelių savaičių. Negaliu patikėti, kad Michael‘as taip su manimi elgiasi, esu tikrai nepatenkinta!“.


   

Facebook comments