Pasaulinių žvaigždžių „Metallica“ reikalavimai organizatoriams – be ypatingų įnorių

„Metalllica“ savo viešnagės Lietuvoje metu nepageidauja jokios pompastikos, sveikino kalbų ar ceremonijų. Atvirkščiai, pagrindiniai roko legendų pageidavimai organizatoriams stebina savo kuklumu ir paprastumu.

„Šiuo atveju galioja taisyklė, kad kuo didesnės žvaigždės, tuo kuklesni jų reikalavimai. „Metallica“ pageidavimai nepasižymi keistais ar sunkiai įvykdomais įnoriais, tad jų atvykimo laukiame be didelio streso ir sutikti roko legendas jau esame visiškai pasiruošę“, – teigia „SEVEN Entertainment“ grupės generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Pirmą kartą į Lietuvą atvykstanti „Metallica“ savo „raideryje“ organizatorių prašo apdrausti koncertinius šou ir viešnagę šalyje bendrosios atsakomybės draudimu, kurio draudiminio atvejo suma būtų ne mažesnė nei 5 mln. JAV dolerių.

Anot Vidmanto Šiugždinio, į grupės saugumo poreikius atsižvelgiama labai rimtai. Balandžio 20 ir 21 dienomis „Metallica“ koncertuose tvarką palaikys net 140 apsaugos darbuotojų, kurie saugos muzikantus, pasirodymų užkulisius bei sceną. Be to, planuojama, kad į Lietuvą savo privačiu lėktuvu atskrendančias žvaigždes lydės policijos eskortas.

Be standartinių garso įrangos, vėdinimo sistemų, dušo reikalavimų persirengimo kambariams, „Metallica“ norėtų ir atskiro gydomojo masažo kambario. Prieš gyvo garso 4 valandų šou rokeriai pageidauja tylos ir ramybės, o po energingų pasirodymų planuoja skaniai pavakarieniauti – organizatorių prašoma pateikti ilgai veikiančių ir įvairias virtuves siūlančių restoranų sąrašą.

Specifinių pageidavimų maistui „Metallica“ nariai ir jų 100 žmonių palyda nepateikia. Vilniuje svečiai iš JAV pageidauja vaišintis įprastais patiekalais ir užkandžiais, tokiais kaip pica, sumuštiniai, gardūs kepsniai. Muzikos žvaigždės taip pat norėtų spurgų, keksų, vaisvandenių ir kai kurių vegetariškų valgių įvairovės. Įdomu tai, kad grupė pasaulinių gastrolių metu į visas šalis atsiveža savo vandenį.

Roko legendos į „Siemens“ areną balandžio 20-21 dienomis atsigabens „World Magnetic Tour“ gastrolėse naudojamas itin galingas garso sistemas bei specialią scenos įrangą. Nepriekaištingu įgarsinimu ir fejerverkais pasižyminčius „Metallica“ šou pradžioje gros dvi apšildančios grupės „Gojira“ ir „Fear Factory“.

„Metallicos“ koncertus Vilniuje organizuoja didžiausia šalyje pramogų verslo kompanijų grupė „SEVEN entertainment“, vienijanti įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.


   

Facebook comments